Vítejte na škole

Sprachcaffe Munich – junioři

Po více než 30 let využívají lidé z celého světa s vášní pro jazyky síť jazykových škol Sprachcaffe.

Poznávají nové země, exotiku, rozdílné kultury zemí. A k tomu se zdokonalují v jednom ze sedmi světových jazyků: angličtině, španělštině, francouzštině, italštině, němčině, čínštině a arabštině. Přidáte se i vy? 

Na škole Sprachcaffe v Mnichově vás přivítáme v zrekonstruovaných a moderních učebnách, 20 minut chůze od Starého Města, v oblasti Schwabing – živé části Mnichova se spoustou kaváren a restaurací. Díky veřejné dopravě je škola snadno dostupná.

Jazykový studijní pobyt v zahraničí je nejlepší příležitostí, jak se naučit jazyk, poznat nová místa i přátelé na celý život. Jazykové dovednosti se díky lekcím přizpůsobeným specifickým potřebám studentů rychlé mění. Výuku vedou zkušení rodilí mluvčí, kteří jsou po celou dobu pobytu studentům k dispozici pro zpětnou vazbu a konzultace.

FOTO

Proč Sprachcaffe Mnichov?

Škola se nachází v oblasti Schwabing - živé části Mnichova se spoustou kaváren a restaurací, 20 minut chůze od Starého Města a 15 minut od Englischer Garten – největšího městského parku na světě. Díky veřejné dopravě je škola snadno dostupná.

Vybavení školy:

 • 7 zrekonstruovaných, moderních a dobře osvětlených učeben
 • studentský salónek
 • kavárna
 • bezplatné wi-fi připojení

Zkušený tým učitelů i vedoucích

Všichni učitelé jsou rodilí mluvčí, kteří absolvovali kurz výuky němčiny pro zahraniční studenty. To studentům zajistí autentické a profesionální lekce němčiny – bez přízvuku. Kromě kvalifikace klademe důraz také na rozmanitost. Proto vaše kurzy povedou zajímavé osobnosti různého věku a bohatých životních zkušeností.

Naši učitelé kombinují různé materiály a výukové zdroje, abyste se dostali k různým stylům výuky, různým typům úloh i k autentickým textům.

O studenty se stará také profesionální tým vedoucích, kteří jsou nonstop připraveni vám pomoci vyřešit jakékoliv problémy. Zároveň ozvláštní váš jazykový pobyt tím, že vám poskytnou ty nejlepší tipy a zorganizují vzrušující a pestrý program ve volném čase!

VIDEO

FOTO

Dohled na studenty

O studenty ve věku od 7 do 17 let je pečlivě postaráno. Garantujeme:

 • Nepřetržitou podporu zaměstnanců Sprachcaffe. Členové našeho týmu jsou tu vždy pro vás, pokud potřebujete pomoc.
 • Výuku jazyků a zábavu – to je motto Sprachcaffe!
 • Velmi dobře vyškolené učitele a pečlivě vybrané hostitelské rodiny a ubytování.
 • Skvělé volnočasové aktivity s rozsáhlou podporou našeho týmu.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standardní kurz němčinyPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 400 Kč
Název kurzu: Standardní kurz němčiny, ubytování v hostitelské rodině, plná penzePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 22 360 Kč
Název kurzu: Standardní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, plná penzePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 27 560 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz němčinyPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 12 480 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz němčiny, ubytování v hostitelské rodině, plná penzePočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 24 440 Kč
Název kurzu: Intenzivní kurz němčiny, ubytování v rezidenci, plná penzePočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 29 640 Kč

Rezidence

Rezidence se nachází kousek od Starého Města, 30 minut jízdy hromadnou dopravou od školy a 10 – 15 minut jízdy od centra.

Vybavení:

 • třílůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje
 • společná nebo vlastní koupelna
 • hotelový bar
 • společná kuchyň
 • Wi-Fi/internet zdarma
 • prádelna (za poplatek)
 • kulečník a herna
 • střešní terasa se salónkem a výhledem na Mnichov
 • hřiště
 • parkoviště
 • recepce otevřená 24 hodin

Studenti si mohou přivézt vlastní ložní prádlo a ručníky nebo si je zakoupit na recepci za malý poplatek.

Check-In: 15:00
Check-Out: 10:00 / všední dny, 11:00 / víkendy

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelských rodinách je nejlepší volbou pro poznání místní kultury i neustálou komunikaci v němčině.

Studenti jsou ubytování v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji s postelí, stolem a skříní. Snídaně a večeře zajišťuje rodina. Na oběd dostávají studenti balíček ve škole. Všechny rodiny byly pečlivě vybírány a žijí v bezpečných čtvrtích ve vzdálenosti od školy maximálně 50 minut veřejnou dopravou.

Úklid: pokoj uklízí hostitelská rodina. Ložní prádlo je k dispozici, ale žádáme studenty, aby si přivezli vlastní ručníky.
Záloha na klíče: některé rodiny požadují až 50 EUR.

Buďte si vědomi, že se vydáváte na cestu do multikulturní země, což znamená střet kultur v mnoha ohledech. Každá rodina má své standardy a zvyky. Co je běžné u nás, nemusí být běžné tady a naopak. Můžete bydlet s různými národnostmi, různého složení a věku nebo třeba zvířetem. Pokud se chcete něčemu konkrétnímu vyvarovat, napište nám toto vždy předem. Buďte však otevření, představte rodině zase svoji kulturu a vzájemně načerpejte co nejvíce:-) Výhody a úskalí hostitelské rodiny popisujeme zde.

Mnichov – „vesnice milionu obyvatel“, kde ožívá německá tradice

Mnichov jako hlavní město Bavorska má rozhodně co nabídnout! Žije zde široké spektrum národností, dodržují se tu mezinárodně známé tradice a rozhodně si tu vychutnáte typické německé pivo na jedné z krásných a tradičních Biergarten (pivních zahrádek).

Milovníci historie by neměli vynechat velká muzea jako Deutsches Museum, Bavorské národní muzeum s uměním od středověku do 19. století nebo Státní archeologické muzeum s dochovanými artefakty od pravěku. Středem historického města je Mariánské náměstí s nejstarším mariánským sloupem v Evropě, se starou a novou radnicí.

Za moderní architekturou můžete vyrazit na Olympijský stadion (v Mnichově se roku 1972 konaly olympijské hry) nebo fotbalový stadion Allianz Arena pro 71 tisíc diváků – domov dvou neznámějších mnichovských klubů: FC Bayern Mnichov a TSV 1860 München.

Infrastruktura světové úrovně umožňuje také návštěvy idylických jezer a alp v dojezdové vzdálenosti.

Velmi však doporučujeme navštívit Oktoberfest, který je po celém světě známý jako jeden z největších komunitních festivalů.

Mnichov je mezinárodní město, proto zde můžete ochutnat kuchyně z celého světa, jako je např. pákistánská, vietnamská, čínská, korejská či japonská.

Poloha školy

Škola je umístěna v oblasti Schwabing - živé části Mnichova se spoustou kaváren a restaurací, 20 minut chůze od Starého Města a 15 minut od Englischer Garten – největšího městského parku na světě.

Adresa školy: Karl-Theodor-Straße 93, 80796 München, Německo

Mohlo by vás zajímat