Vítejte na škole

Sprachcaffe Los Angeles – Kalifornie

Sprachcaffe Los Angeles (vedeno v L.A. školou GEOS Language Plus) se nachází v klidné a bezpečné čtvrti L.A. – Torrance. Do centra města to máte cca hodinu městskou dopravou. Na pláž Hermosa Beach dojedete za 10 minut.

Los Angeles je po New Yorku druhé nejlidnatější město Spojených států amerických. Město je obklopeno plážemi, horami, pouští i světově proslulými zábavními parky. Jedním z nich je např. Disneyland.

Pokud si plánujete během pobytu v L.A. půjčit auto, nesmíte vynechat projížďku po dechberoucí Pacific Coast Highway vedoucí do San Francisca. Nebo si udělejte výlet do proslulého Las Vegas v Nevadě.

Los Angeles je známé slunečným podnebím, filmy i celebritami. Navštívit tu můžete také ale muzea, opery, divadla nebo koncerty. Nebo Hollywood a Universal Studio, známou čtvrť Beverly Hills nebo relaxovat na úžasné pláži Laguna Beach.

Sprachcaffe LA II

Poloha a kurzy

Škola Sprachcaffe sídlí v 1. patře nákupního centra. O přestávce si můžete zajít na oběd do restaurace nebo si koupit něco rychlého v nákupním centru a najíst se ve škole.

Sprachcaffe nabízí kurzy angličtiny různé intenzity i úrovně. Studovat můžete 10 až 40 lekcí týdně. Třídy jsou rozděleny dle úrovní jazyka od začátečníků až po pokročilé.

V obecné angličtině budete vždy procvičovat gramatiku, slovní zásobu, čtení i poslech.  Často budete také zapojeni do různých her a diskuzí.

Vybavení školy:

 • recepce
 • 8 prostorných a plně vybavených tříd
 • počítačová místnost s vysokorychlostním internetem
 • společenská místnost
 • studentský salonek
 • kuchyňka

Proč Sprachcaffe v L.A.?

 • klidná a bezpečná lokalita
 • 10 minut dopravou od pláže
 • zkušení a kvalifikovaní učitelé
 • 8 prostorných a plně vybavených tříd
 • skvělá nabídka mimoškolních aktivit
 • lákadla jako Hollywood, Laguna Beach, Beverly Hills, Malibu…

https://www.youtube.com/watch?v=knPYr-csitQ

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 10 800 Kč

Hostitelská rodina

Hostitelská rodina, to je objevování místních zvyků a způsobu života. Užijete si pohostinnosti místní rodiny, kde navíc můžete procvičovat angličtinu v reálném prostředí.

Sprachcaffe LA Homestay room

Hostitelské rodiny jsou vzdáleny do 60 minut dopravou od školy.

Na výběr jsou 1lůžkové a 2lůžkové pokoje.

Sprachcaffe LA Homestay room

K dispozici je i strava formou polopenze nebo plné penze.

Cenově se u ubytování rozlišují sezóny A, B, C, z nichž letní sezóna C je hlavní a nejdražší.

Kalkulace 4týdenního pobytu v nízkou sezónu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 USD = 24.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Sezóna A (1.1.-17.3.2018 a 30.9.-31.12.2018)

Cena za studium a ubytování celkem 61 418
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 27 392
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 23 112
Registrační poplatek, poplatek za nalezení ubytování 6 634
Vyzvednutí a dovoz na letiště LA Int 4 280
Další poplatky celkem 20 596
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny 17 000
Cestovní pojištění (124 Kč / den pobytu) 3 596
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 82 014 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok. Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek

Los Angeles

Město je obklopeno horami San Gabriel, Angeles National Forest a pohoří Santa Monica. Nádherná příroda v blízkosti umožňuje obyvatelům i návštěvníkům snadno uniknout před shonem města a začít kempovat, dělat výlety nebo rybařit. Ale není to jen o horách a lesích. L.A. se může pochlubit i 18 plážemi.

Teploty v Los Angeles jsou ideální po celý rok. I uprostřed zimy je průměrná minimální teplota 9 stupňů Celsia, maximální teplota může dosáhnout i 21 stupňů. V létě je průměrná teplota 29 stupňů. Naštěstí je tu spousta pláží i svěží vzduch od Pacifiku.

Hollywood je slovo, které nejen každý zná, ale je zároveň synonymem pro L.A. a světový filmový průmysl. Můžete tu zažít nečekané. Projděte se po hvězdném chodníku slávy a pokud potkáte nějakou celebritu, nenechte se překvapit :) .

Jednou z nejznámějších pláží v Americe je Laguna Beach. Je to dokonalá pláž, kde můžete strávit celý den a nudit se rozhodně nebudete. Můžete se ohřívat na teplém kalifornském slunci, sportovat nebo jíst v nádherných restauracích, kterými je pláž obklopena.

Poloha školy

Sprachcaffe se nachází v klidné a bezpečné čtvrti Torrance. Do centra L.A. pohodlně dojedete městskou dopravou.

Adresa školy21235 Hawthorne Blvd #206/208, Torrance, CA 90503, USA

Mohlo by vás zajímat