Vítejte na škole

Sprachcaffe Los Angeles – junioři

Sprachcaffe Languages Plus je mezinárodní organizace jazykových škol s více než 30 letou tradicí. Propracovaný systém výuky, přátelští učitelé, zábavné společenské aktivity a otevřené, komunikativní prostředí, vám poskytne sebedůvěru používat angličtinu ve všech životních situacích. Proč studovat v Los Angeles? Kdo by nechtěl trávit prázdniny na krásném místě s úžasným počasím, fantastickými plážemi a neuvěřitelnými atrakcemi? Z pobytu v LA si odvezete spoustu nezapomenutelných vzpomínek, nových kontaktů a přátelství s lidmi z celého světa, které vás obohatí nejen kulturně, jazykově, ale i lidsky.  Mimochodem, studium angličtiny v LA se jistě bude hezky vyjímat i ve vašem budoucím CVčku. Své znalosti angličtiny budete každý den uplatňovat v praxi, mluvit s místními obyvateli a poznávat zajímavá místa. Kromě angličtiny, výukových materiálů a certifikátu o absolvování kurzu, vám bude poskytnuto vše potřebné pro spokojený pobyt.  Odvoz z/na letiště, ubytování s plnou penzí, organizované výlety, zajímavé volnočasové aktivity, podpora a dohled kvalifikovaných pracovníků školy, kteří se postarají o vaši bezpečnost i pohodlí.

Sprachcaffe LA juniors XVII

Prázdninové pobyty pro děti 14-21 let

Škola se nachází v Torrance, srdci jednoho z nejbezpečnějších předměstí Los Angeles. Moderní učebny najdete v příjemném prostředí nákupního centra Village Del Amo. Po škole si můžete dát kávu v blízkém Starbucks, zkusit jak chutná pravé americké KFC, McDonald´s, navštívit italskou, brazilskou nebo japonskou restauraci, uspořádat piknik se spolužáky v jednom z blízkých parků nebo na dlouhých, písečných plážích Tichého oceánu. Mimochodem, pokud je vám víc a toužíte strávit nějaký čas s angličtinou v LA, nebojte…“vlak vám neujel“, jen je potřeba mrknout na kurzy pro dospělé. :)

Vybavení školy:

 • recepce dostupná 24 hodin
 • 11 plně vybavených tříd
 • počítačová místnost s vysokorychlostním internetem
 • Wifi zdarma
 • kuchyňka, kterou mohou studenti využívat k občerstvení
 • prostor pro odpočinek a studium
 • terasa

Aktivity po škole

Cesta za poznáním pokračuje hned po skončení výuky! Díky rozsáhlému programu pro volný čas budete mít dostatek příležitostí užít si vše, co Los Angeles nabízí. Dvoutýdenní jazykový kurz zpravidla zahrnuje velké množství aktivit, dva půldenní výlety a nejméně jeden celodenní výlet. Odpoledne a večer mají studenti volný čas. Počet výletů se odvíjí od délky studia.

Sprachcaffe LA juniors XIV

Sprachcaffe LA juniors XV

Dohled

Po celou dobu pobytu jsou studenti doprovázeni „teamery“ – vyškolenými mladými dospělými ve věku 20 až 30 let. Každý z nich je zodpovědný za dohled nad přibližně 15 studenty, cestuje se skupinou, vede výlety, kontroluje, kam studenti chodí ve svém volném čase, a také s nimi zůstává v rezidenci. Od studentů mladších 17 let se očekává, že budou dodržovat večerku a účastnit se programu. Studenti ve věku od 18 do 21 let nejsou vázáni programem, jsou však povzbuzováni k účasti na všech aktivitách, které je zajímají.

Vyzvednutí a dovoz na letiště

Přílet a odlet je nutné směřovat na Mezinárodní letiště Los Angeles v čase 921 hodin. Studenti budou po příletu vyzvednuti pracovníky školy a odvezeni do rezidence k ubytování. V případě, že máte u letecké společnosti sjednanou službu pro nezletilé bez doprovodu, je  vyžadováno předání konkrétní pověřené osobě – tato služba je školou poskytována za příplatek.

airport-g72353217e_640

Proč studovat na Sprachcaffe v Los Angeles

 • kurzy v Los Angeles prostě chcete
 • škola je v samotném centru LA
 • menší třídy – maximum 14 studentů ve třídě
 • individuální přístup
 • možnost bydlet v rezidenci vzdálené v pěší vzdálenosti od školy
 • v ceně pobytu jsou kurzy angličtiny, ubytování, strava, aktivity i vyzvednutí a dovoz na letiště

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Standard kurz: obecná angličtina, ubytování v rezidenci, plná penzePočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 43 680 Kč
Název kurzu: Standard Plus: obecná angličtina, workshops, ubytování v rezidenci, plná penzePočet lekcí týdně: 24Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 44 640 Kč

Rezidence

Ubytování je zajištěno v rezidenci, která se nachází v blízkosti pláže a pěší vzdálenosti od školy. V okolí je možné využít služby supermarketů, restaurací i  kin. Vybavení rezidence:

 • dvoulůžkový pokoj s koupelnou
 • WI-FI
 • televize
 • prádelna
 • recepce otevřena 7/24

Stravování:

 • plná penze
 • snídaně a večeře jsou podávány v rezidenci
 • oběd formou obědového balíčku s sebou

Kalkulace 2 týdenního pobytu (děti 14 – 21 let)

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 USD = 24.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Kalkulace je orientační, požádejte o aktuální ceny pro daný rok.

Celkem za junior pobyt 80 194 Kč
Pobyt pro mládež Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 80 194
Ubytování v rezidenci, nedaleko školy, 2-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Transfer z/na letiště (mezi 9 a 19 hodinou)
Další poplatky celkem 13 950 Kč
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad aktuální cena bude známa v den koupě 12 000
Cestovní pojištění na 2 týdny (cca 130 Kč na den) 1 950
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 94 144 Kč

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok. Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Jazykový pobyt v Los Angeles

Škola se nachází v centru města Torrance, na západě ohraničeném Tichým oceánem a jeho nádhernými 2,5 kilometrů dlouhými plážemi. Teploty jsou zde ideální po celý rok. V létě na vás čeká krásných 29 stupňů a příjemný vánek od Pacifiku. Kromě úžasných písečných pláží můžete volný čas trávit v jednom z 30 rozlehlých městských parků uzpůsobených k piknikům i sportovnímu vyžití. Věděli jste, že v Torrance žil řežisér kultovních filmů  Quentin Tarantino i herec, mistr bojových umění a aktér stovek vtipů Chuck Norris? Možná i proto se Torrance  trvale řadí mezi nejbezpečnější města v okrese Los Angeles. ☺

Do centra LA, vzdáleného pouhých 34 kilometrů pohodlně dojedete městskou dopravou. Ve „Městě andělů“ si nenechte ujít návštěvu Hollywoodu, projděte se po chodníku slávy, známou čtvrtí Beverly Hills, navštivte Universal Studios, nejznámější zábavní park Diesneyland,  vydejte se za nákupy na Rodeo Drive nebo relaxujte na úžasné pláži Laguna Beach a pokochejte se výhledem na pohoří Santa Monica. Každý okamžik v LA zaručeně umocní vaše studijní zkušenosti a zanechá ve vás nezapomenutelné vzpomínky.

Poloha školy

Mrkněte na mapu a udělejte si představu o místě, které může být na pár týdnů vaším prázdninovým domovem.

Adresa školy: 21235 Hawthorne Blvd. Suite 206/208 Torrance/Los Angeles, CA, 90503, USA

Mohlo by vás zajímat