Vítejte na škole

Sprachcaffe Bournemouth – junioři

Sprachcaffe se již více než 35 let zabývá jazykovými kurzy pro děti i dospělé. V nabídce má 7 jazyků a 30 jazykových škol v rozličných koutech světa

V Bournemouth nabízí Sprachcaffe pobyty pro děti a mládež od 14 do 17 let. Toto turistické letovisko spolehlivě uspokojí všechny milovníky moře a pláží. Vždyť kdo by nechtěl trávit dny na panenském pobřeží, které lemuje 11 kilometrů písečných pláží?

Škola je nedaleko centra města obklopena zelení. K moři je to cca 10 minut pěšky.

Děti jsou ubytovány většinou ve 2lůžkových pokojích v hostitelských rodinách nebo v 1lůžkovém pokoji v rezidenci.

Sprachcaffe classroom

Lekce angličtiny

Studenti mají čtyři hodiny angličtiny denně. Výuka probíhá od pondělí do pátku v dopoledních hodinách od 9.00 do 12.15 (20 lekcí týdně). U intenzivnější formy (30 lekcí týdně) jsou pak přidány hodiny ještě odpoledne od 13.00 do 14.15.

Učitelé jsou nadšení a uvolnění. Nemusíte se bát, že by děti lekce nebavily. Výuka je zaměřena na potřeby mladých studentů. Důraz je kladen na konverzaci i gramatiku a zejména pak využití jazyka v praxi. Všichni učitelé mají odpovídající kvalifikaci.

Vybavení školy:

  • 6 plně vybavených tříd
  • audiovizuální technika
  • odpočinková místnost
  • Wi-Fi

Mimoškolní aktivity

Odpolední mimoškolní aktivity zahrnují například návštěvu Oceanária, kde děti na vlastní oči uvidí pozoruhodný podmořský život. Nebo se naučí připravit pravý anglický čaj. Bude prostor i na koupání a sporty – fotbal, tenis a basketbal nebo na umění i řemesla.

Ve večerních hodinách bude také připraven zábavný program, např. promítání filmů, diskotéky, barbeque a další akce, při kterých bude příležitost poznat nové přátele.

Víkendové výlety zahrnují celodenní výlety do Londýna, ke Stonehenge nebo do Salisbury. Některé výlety mohou vyžadovat extra poplatky.

Sprachcaffe activity

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Sezóna A – angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 688 Kč
Název kurzu: Sezóna B – angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 880 Kč
Název kurzu: Sezóna C – angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 390 Kč
Název kurzu: Sezóna C – intenzivní angličtina, rodina, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 18 476 Kč
Název kurzu: Sezóna C – angličtina, rezidence, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 15 496 Kč
Název kurzu: Sezóna C – intenzivní angličtina, rezidence, aktivity, transféryPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 582 Kč

Hostitelská rodina

Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a jsou ideální možností jak poznat anglickou kulturu zblízka a ještě více si zdokonalit angličtinu mimo školu. Studenti stejného pohlaví jsou ubytovaní na 2lůžkových pokojích. Sprachcaffe homestay Škola preferuje ubytování 2 různých národností na pokoji. Proto, máte-li požadavek pro společné ubytování s kamarádem či kamarádkou, sdělte nám to. Povlečení a ručníky jsou měněny 1× týdně.

Rezidence - pouze v létě (sezóna C)

Rezidence Dorchester House, kde jsou studenti ubytováni na 1lůžkových pokojích, se nachází pouhých 5-10 minut chůzí od školy. Sprachcaffe residence bedroom WiFi je na pokojích zdarma. Povlečení a ručníky jsou měněny 1× týdně. Studenti ubytování v rezidenci dochází na snídaně, obědy a večeře do Refectory College.

Kalkulace 2týdenního pobytu pro děti 14–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně (17.06.- 25.08.18). V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.80 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 30 694
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 30 694
Ubytování v rezidenci, 1-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště Heathrow (mezi 10 a 18 hodinou)
Další poplatky celkem 6 294
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 000
Cestovní pojištění na 2 týdny (21 Kč / den pro děti do 15 let; 42 Kč / den pro 15+) 294
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 36 988 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Reference: Sprachcaffe Malta 2 - Kukabara

Sprachcaffe Malta: Michaela a Martina

Dobrý den Pavlo,
Náš pobyt na Maltě byl naprosto úžasný, jsme maximálně spokojené a můžeme Vaši agenturu jen doporučit! :-)
Fotky určitě pošleme (máme jich mraky), bylo to úžasné, nezapomenutelné, a to i díky Vám!!!

Přečíst celý článek
reference_sprachcaffe_malta_veronika

Sprachcaffe Malta: Veronika B.

…bála jsem se neznáma, ale bylo to super a upřímně se mi stýská. Díky pobytu to byly asi nejkrásnější prázdniny, které jsem kdy měla. Ze školy jsem byla nadšená. Měla jsem úžasnou učitelku a snad poprvé v životě jsem se těšila do školy :)). Mockrát děkuji a třeba za rok opět využiji vaše služby…

Přečíst celý článek

Bournemouth

Bournemouth je krásné přímořské letovisko, které se nachází na jižním pobřeží Anglie v hrabství Dorset.

11 kilometrů písečných pláží, viktoriánská architektura, četné zahrady a parky, krásné vily, divadla a umělecké galerie – to vše činí město populární i pro Londýňany, kteří sem často vyjíždějí na víkendové pobyty. Londýn je od Bournemouth vzdálen pouhé dvě hodiny jízdy.

Studenti se budou v průběhu pobytu pohybovat mezi 3 budovami:

  • ubytování v rezidenci bude v budově zvané Dorchester House
  • výuka bude probíhat v Bournemouth&Poole College, která je vzdálena od ubytování pouhých 7 minut chůze
  • strava (snídaně, obědy a večeře) bude podávána v Refectory College, která je také blízko výše uvedených budov

Adresa školy: Bournemouth&Poole College, Lansdowne, Meyrick Rd, Bournemouth BH1 3JJ, England

Mohlo by vás zajímat