Vítejte na škole

NZLC Wellington

Škola byla založena roku 1984 a od té doby vyučujeme jazykovou přípravu pro studenty, kteří jsou mladí duchem či věkem.

Máme kampus ve dvou městech

V obou městech máte volbu mnoha možností studia obecné angličtiny, přípravu za zkoušku IELTS nebo Cambridge zkoušky (FCE, CAE). Můžete se také naučit „učit“ angličtinu v kurzech CELTA, TESOL a TECSOL.

NZLC young learners - Kukabara

Kurzy angličtiny pro mládež

Škola nabízí 2 typy kurzů pro mládež:

1. High School Preparation – jazykovou přípravu pro všechny mladé od 11 do 17 let, kteří chtějí pokračovat na Novém Zélandu ve studiu na střední škole. Výuka probíhá v rozsahu 25 hodin týdně od pondělí do pátku v čase 9.00 až 15.15 hod. Školní rok je rozdělen do bloků po 10 týdnech. Nastoupit můžete vždy první pondělí nového bloku (nebo i každé pondělí).

2. Obecná angličtina pro mládež - mladí ve věku 16-17 let  mohou také studovat obecnou angličtinu ve třídách společně s dospělými.

Vybavení školy:

  • pouze 9 tříd v moderní budově
  • společenská místnost s přístupem k internetu
  • zdarma wifi připojení
  • místnost na samostudium
  • knihovna s učebnicemi a DVDs

City Link program

Kdo chce poznat Auckland i Wellington, může použít náš City Link program.

Zdarma dostanete zpáteční letenku mezi městy Auckland a Wellington, pokud se zapíšete alespoň na 12 týdnů studia. V každém městě musíte strávit minimálně 4 týdny.

Tutuki doporučuje se zapsat na 14 týdnů studia, kdy vám pomůže zařídit studentské vízum s pracovním povolením. Pracovní povolení vám umožní si při studiu vydělávat a uživit se z prostředků vydělaných v dolarech.

Zaplaťte pouze jeden administrativní poplatek pro obě města a pouze jeden poplatek za nalezení ubytování v obou destinacích. City Link je nutno si zamluvit již při v ČR.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Full Time GEPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 862 Kč
Název kurzu: Full Time IELTS PreparationPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 862 Kč
Název kurzu: FCE (CAE) Preparation (10 týdnů)Počet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 10Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 5 423 Kč
Název kurzu: FCE (CAE) Preparation (12 týdnů)Počet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 12Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 5 236 Kč
Název kurzu: Part Time GE / IELTS - morningPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 927 Kč
Název kurzu: Part Time GE / IELTS - afternoonPočet lekcí týdně: 8Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 2 431 Kč
Název kurzu: High School Preparation 11-17 letPočet lekcí týdně: 23Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 423 Kč

Hostitelská rodina

Ubytovat se v homestay je asi nejsnazší cestou za poznáním místní kultury, v prostředí našich školou vybíraných rodin a po celou dobu neustále mluvit anglicky a zdokonalovat se v každodenních situacích.

  • Volte si plnou penzi nebo polopenzi, pokoje jsou jednolůžkové, zajistíme i pokoj pro dvojice.
  • Doprava do školy v průměru činí ve Wellingtonu cca 20 minut.

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 NZD = 18.70 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 50 116
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 19 448
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 20 196
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály (vratná záloha 100 NZD) 9 350
Vyzvednutí z letiště 1 122
Další poplatky celkem 28 268
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 26 000
Cestovní pojištění (84 Kč / den pobytu) 2 268
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 78 384 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Eliška L. - BELS Malta

Kurz v St.Paul’s Bay na Maltě: Eliška L.

První týden byl pro mě úplně báječný, protože jsem ještě nikdy nebyla v zahraničí sama a s ostatními studenty. Všichni jsme se hrozně snažili, mluvili jsme prakticky neustále a trávili jsme se spolužáky čas i po škole. Volný čas jsme trávili na pláži a škola nás vzala ve státní svátky na výlety.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Pobyt na GCI v Galway - Kukabara

Metodický kurz v Irsku: Miluše V.

Díky Vám si užívám v zelenkavém ráji (chtěla jsem napsat v ráji všech odstínů zelené, ale to má blbé konotace). Všechno funguje skvěle, celý přesun, ubytování – paní domácí je kouzelná, spolubydlící fajn, jídlo víc než dostačující, škola blízko, Galway je jako stvořené pro mě.

Přečíst celý článek

Proč si zvolit Wellington?

Wellington je hlavním městem Nového Zélandu, počtem obyvatel se dá srovnat s Brnem, takže ve Wellingtonu potkáte asi tak 380 tisíc lidí.

Město je rovněž známo jako „capital“, čili hlavní město světového i novozélandského umění a kultury, místo s atmosférou kaváren a příjemných posezení, nočního života a zábavy, nebo jako startovní bod pro objevování Severního i Jižního ostrova. Wellington je mnohými považován za jedno z nejpohodovějších anglicky mluvících měst světa. Přijeďte se přesvědčit sami.

Naše škola se nachází v centru města, pouze 20 minut od letiště. Od května 2015 sídlíme na nové adrese, v krásných nových prostorách nové budovy; v blízkosti jsou veškeré nákupní a dopravní možnosti.

Adresa školy: Level 4, 186 Willis St, Te Aro, Wellington

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat