Vítejte na škole

Milner School of English

Vítáme vás na jazykové škole Milner School, kterou naleznete ve světoznámé čtvrti Londýna, Wimbledonu.

Školu vlastní pan Warren Milner, který svou první jazykovou školu založil před více než 35 lety. Na naší škole se budou cítit dobře především ti z vás, kteří hledají rodinnou atmosféru, vlídné přijetí a dobrou kvalitu výuky za rozumné ceny v naprosto fantastické čtvrti Londýna.

Navíc, Tutuki školu dokonale zná, protože Pavla Gultová v ní rok a půl pracovala.

 • Milner School - jazykový pobyt - Kukabara
 • Reference: Milner School Wimbledon

Milner School - English courses London

Centrum Londýna nebo Wimbledon?

Mám studovat v centru Londýna a být blízko všech pamětihodností nebo raději dál od centra?

Otázka, na kterou jistě hledá odpověď řada z vás. Ta však není jednoznačná. Záleží totiž na vašich plánech, které chcete uskutečnit během svého pobytu v Londýně a možná také finančních možnostech.

Možná byste si měli přečíst několik důvodů, proč vlastně studovat v Londýně. A pak se zkusit rozhodnout, zda centrum Londýna nebo Wimbledon.

Vybavení školy

 • 17 tříd
 • malou školní kavárnu
 • připojení k wifi zdarma
 • k dispozici denní tisk zdarma
 • knihovna s mnoha knihami a DVD

Proč Milner School?

 • Zkušenosti: více než 35 let ve vedení jazykových škol je poznáte na první pohled.
 • Umístění školy: světoznámý Wimbledon je atraktivní a bezpečná čtvrť, ve které si přijdou na své jak milovníci kaváren a hospůdek, tak milovníci přírody.
 • Akreditace: Milner je držitelem akreditace vydávané organizací British Council, taktéž je členem organizace English UK. To vše s sebou nese pravidelné inspekce kvality výuky, vybavení školy a splnění vypsaných kritérií. Milner je také centrem pro testování Cambridge zkoušek.
 • Široký výběr kurzů:  škola nabízí kurzy intenzivní angličtiny (od začátečníků pro pokročilé), přípravy na zkoušky IELTS, FCE, CAE. Ale také program angličtinu+tenis a výuku one to one.
 • Zdarma výuka výslovnosti: každý týden se můžete připojit ke kurzům výslovnosti zdarma.
 • Velikost tříd: kde průměrný počet studentů ve třídě je devět, maximální 12.
 • Délka lekce: všechny naše lekce mají 60 minut!
 • Zdarma vstup do: wimbledonské veřejné knihovny a také do sportovního centra, které je hned vedle školy.
 • Bohatý sociální program: ke kterému se můžete připojit po vyučování. Škola organizuje výlety do okolí nebo také návštěvy slavného tenisového turnaje ve Wimbledonu apod.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina, IELTS, FCE, CAE - intenzivníPočet lekcí týdně: 22Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 6 675 Kč
Název kurzu: Obecná angličtina, IELTS, FCE, CAEPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 738 Kč
Název kurzu: Angličtina + lekce tenisuPočet lekcí týdně: 15 + 3Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 506 Kč
Název kurzu: One to OnePočet lekcí týdně: 1Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 1 490 Kč

Hostitelská rodina

Naší velkou výhodou je široká síť rodin v okolí, které využíváme pro ubytování typu homestay. Některé rodiny jsou dokonce v pěší vzdálenosti od školy, takže maximálně ušetříte za dopravu.

V rodinách si můžete zvolit polopenzi nebo pouze snídani.

Kromě ubytování v rodinách nabízíme také ubytování na kolejích či v apartmánech. Tento typ ubytování je většinou dražší oproti homestay a také komplikovanější co do dopravy do školy. Detaily vám předá Pavla, protože všechny tři varianty osobně viděla. Nebo se podívejte na popis přímo na našem webu.

Rezidence

Kromě ubytování v rodinách nabízíme také ubytování v rezidencích či apartmánech. Tento typ ubytování je většinou dražší oproti homestay a také komplikovanější co do dopravy do školy. Detaily vám předá Pavla, protože všechny tři varianty osobně viděla. Nebo se podívejte na popis přímo na našem webu.

Kalkulace 2týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 29.80 Kč.

Celkem za ubytování a studium 26 015
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 15 lekcí týdně (1 lekce = 60 minut) 9 476
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 10 728
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování 2 831
Vyzvednutí z letiště Gatwick 2 980
Další poplatky celkem 6 588
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 6 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 32 603 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Pruskova_Milner

Pobyt v Londýně: Dita P.

Ve škole žádný stres, učitelé byli skvělí. Trošku mě překvapily páteční pravidelné testy :-), ale v dané atmosféře se i tohle dalo unést. Jen bych tam potřebovala strávit alespoň 3 měsíce, abych se opravdu zdokonalila. Pro mě (pro věčného začátečníka) však byly užitečné i ty dva týdny… rozvázalo mi to jazyk.

Přečíst celý článek
Reference: Vanessa Milner - Kukabara

Vanessa Milner – Milner School

Pavla Gultová, zakladatelka Tutuki, pracovala pro Vanessu Milner v Londýně. Na Milner School of English vedla marketing. Vanessa o agentuře napsala: Pavla and her team share so much experience that I cannot imagine a better equipped team to run Tutuki!

Přečíst celý článek
Jazykový pobyt v Londýně - Kukabara

Londýn: Dana K. a Petra O.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate. Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa – Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, Saudská Arábie a Spojené Emiráty. Studium je zajímavé, ale velmi náročné.

Přečíst celý článek

Proč studovat ve Wimbledonu?

 • Pobyt ve Wimbledonu je jednoznačně levnější než v centru Londýna.
 • Přitom do centra se dostanete za 17 minut vlakem nebo kolem 40 minut metrem či busem. Památky tedy rozhodně neminete.
 • V okolí školy naleznete kavárny, obchody, hospůdky, dokonce i kino a divadlo.
 • Civilizaci můžete uniknout na ploše 500 hektarů přírodního lesoparku, kde můžete také jezdit na koni nebo si zahrát golf.
 • Pro milovníky tenisu je tu jednoznačná příležitost navštívit Wimbledon Tennis Championship a zažít tak atmosféru tohoto jedinečného turnaje na vlastní kůži. Jen si musíte naplánovat návštěvu na konec června.

Škola se nachází cca 10 minut pěší chůze od stanice metra Wimbledon Station.

Adresa: Olympic House, 196 The Broadway, Wimbledon, London SW19 1RY, United Kingdom.

Mohlo by vás zajímat