Vítejte na škole

Language Campus Kanárské ostrovy

Language Campus je mladá společnost s letitými zkušenostmi ve světě vzdělávání, tvořená zapáleným týmem profesionálů, kteří předávají filozofii výuky v hlavním městě Kanárských Ostrovů – Las Palmas. Pozornost školy je plně zaměřena na všechny studenty, kteří se chtějí naučit angličtinu nebo španělštinu. Navíc v Las Palmas se nemůžete nudit!

Škola nabízí intenzivní programy, které jsou šité na míru specifickým potřebám každé věkové skupiny s důrazem na rychlý pokrok v jazyce. K tomu využívá nejnovější vzdělávací technologie. Studenti jsou ve výuce aktivní a a jejich pokroky jsou průběžně zaznamenávány a hodnoceny.

Škola podporuje týmovou práci, flexibilitu a inovace. Pro mezinárodní studenty nabízí kurzy angličtiny a španělštiny. A pokud se chcete víc bavit, přidejte si k výuce i další aktivity, jako je surfing, vaření, jóga, tanec apod.

Všichni učitelé jsou vysoce kvalifikovanými lektory. Každý z nich získal certifikát CELTA, někteří i vyšší jako DELTA, PGCE, MFL nebo MA v aplikované lingvistice.

Language Campus our-school-1

Language Campus se nachází v Las Palmas, vzrušujícím a rušném městě s kosmopolitním prostředím, historií, kulturou, teplým počasím po celý rok a 2 minuty od pláže Las Canteras. Vše navíc v pěší vzdálenosti od supermarketů, kaváren, restaurací, pošty, banky, sportovního centra, nemocnice i dalších zdravotnických středisek.

Vybavení školy:

 • zcela renovovaná budova
 • 12 plně vybavených učeben s digitální technikou
 • k dispozici projektor
 • klimatizace
 • Wi-Fi připojení v celém areálu
 • studovna s přístupem k počítačům
 • bezbariérový přístup

Proč Language Campus?

 • škola se nachází v srdci nejlidnatějšího města Kanárských ostrovů, v jedné z top dovolenkových destinací v Evropě
 • parádní místo pro outdoor sporty a další aktivity
 • nabízí oficiální zkoušku Oxford Test of English
 • škola je přípravným i testovacím centrem na zkoušky Cambridge
 • nabízí flexibilní rozvrhy a přizpůsobuje kurzy na míru
 • na škole vyučují kvalifikovaní a zkušení lektoři
 • škola se díky své poloze nachází blízko dalších turisty oblíbených ostrovů, jako je Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Kapverdy atd.
 • město nabízí život s nejnižšími životními náklady v Evropě, s nízkou kriminalitou
 • nejbližším letištěm je Gran Canaria Airport (LPA nebo GCLP)

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina nebo španělštinaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 4 290 Kč
Název kurzu: Angličtina nebo španělština Plus Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 6 890 Kč
Název kurzu: Intenzivní angličtina nebo španělštinaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 9 490 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám z angličtinyPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 9 490 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám ze španělštinyPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 9 490 Kč
Název kurzu: Angličtina nebo španělština + aktivityPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 5 720 Kč

Hostitelská rodina

Pobyt v místní španělské rodině je nejlepší způsob, jak se ponořit do kultury ostrova. Stanete se tak součástí kanárského rodinného životního stylu a navážete přátelské vztahy na celý život. Ubytování v hostitelských rodinách je navíc nejlepší způsob, jak se denně učit jazyk.

V rámci ubytování je k dispozici ložní prádlo, ručníky, používání telefonu a zajištěno stravování.

Doporučujeme si přivézt vlastní toaletní potřeby a malý dárek na uvítanou. Po příjezdu je potřeba se s rodinou individuálně domluvit na praní prádla (několik samoobslužných prádelen se nachází v docházkové vzdálenosti od školy).

Všechny rodiny jsou pečlivě vybírány a mají zkušenosti s ubytováním studentů. Ubytování se nachází v Las Palmas a okolí (nejdále 45 minut veřejnou dopravou). Rodina vám pomůže najít cestu z/do školy a poradí vám, jak využívat veřejnou dopravu.

Sdílený byt

Sdílený byt je ideální volbou, pokud chcete získat nové přátele, být neustále v kontaktu se svými spolužáky a společně procvičovat jazyk.

Byty jsou rozmístěny po ostrově nedaleko od školy. Vybírat můžete dle vašeho rozpočtu a dalších požadavků.

Ubytování v hotelu

Language Campus nabízí ubytování v hotelech, což je nejlepší možnost, jak bydlet blízko pláže. Záleží zcela na vašem rozpočtu a požadavcích. Všechny hotely jsou v docházkové vzdálenosti od školy.

Vybrat si můžete například z těchto hotelů:

Kalkulace 2 týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 24 908
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina nebo španělština, 20 lekcí týdně 8 580
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 12 428
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 1 950
Vyzvednutí a dovoz na letiště 1 950
Další poplatky celkem 9 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 8 000
Cestovní pojištění 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 34 170 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vojacek_Malta_reference_Chamber (1)

Pobyt na Maltě: Tomáš V.

Pan Tomáš strávil tři týdny na sluncem zalité Maltě. Studoval obecnou angličtinu (20 lekcí týdně), bydlel v apartmánech, účastnil se mimoškolních aktivit. Líbilo se mu zázemí školy i ubytování. Ocenil práci učitelů. Celý pobyt proběhl hladce a bez problémů. Možná se uvidíme i příští rok :).

Přečíst celý článek
Zuzana a Barbora (8)

Pobyt v Dublinu: Barbora a Zuzana

Bára a Zuzka si chtěly vyšperkovat svou angličtinu a důkladně se připravit na závěrečnou cambridžskou zkoušku FCE. U toho jsme samozřejmě nemohli chybět. Splnil pobyt jejich očekávání? Zdokonalily se v angličtině tak, jak si přály? Přečtěte si jejich postřehy z jazykového pobytu v Dublinu.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek

Las Palmas – hlavní město Gran Canaria

Las Palmas je nejlidnatějším městem Kanárských ostrovů a zároveň hlavním městem Gran Canaria. Jedná se o jednu z hlavních atrakcí v Evropě, a to díky místní lahodné gastronomii, laskavostní místních lidí, zlatým plážím a přetrvávajícího slunce.

Vše potřebné naleznete v centru města, a to v docházkové vzdálenosti. Můžete si však pronajmout jízdní kolo, zvané Sitycleta. Pokud se chcete vydat na předměstí nebo do starého města, můžete využít autobus nebo taxík.

Centrum města se navíc nachází přímo u slavné pláže Las Canteras.

Důležitou součástí historie města je bezesporu návštěva Krištofa Kolumba před jeho cestou do Nového světa. Na jeho počest proto můžete navštívit slavný Columbus House. Kromě historických památek ve staré čtvrti Vegueta stojí za vidění také jeden z největších přístavů na světě, vědecké muzeum Elder Museum, akvárium Poema Del Mar, promenáda po pobřeží Paseo de Las Canteras nebo nákupní třída Mesa y López, Las Arenas nebo Triana.

Poloha školy

Škola se nachází v srdci nejlidnatějšího města Kanárských ostrovů.

Adresa: C. República Dominicana, 17, 35011 Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas

Mohlo by vás zajímat: