Vítejte na škole

Language Campus Kanárské ostrovy – junioři

Language Campus je mladá společnost s letitými zkušenostmi ve světě vzdělávání, tvořená zapáleným týmem profesionálů, kteří předávají filozofii výuky v hlavním městě Kanárských Ostrovů – Las Palmas. Všechny programy jsou individuálně zaměřeny na studenty, kteří se chtějí naučit angličtinu nebo španělštinu z první ruky.

Language Campus nabídne vašim dětem léto, jak má být: zalité sluncem, na pláži, dny plné aktivit – a to nejen těch studijních. V ceně pobytu pro juniory jsou lekce angličtiny nebo španělštiny, ubytování v hotelu, plná penze, studijní materiály, mimoškolní aktivity, vyzvednutí a dovoz na letiště.

Škola klade důraz na týmovou práci, flexibilitu a zejména na inovace ve výuce. Všichni učitelé jsou vysoce kvalifikovanými lektory. Každý z nich získal certifikát CELTA, někteří i vyšší jako DELTA, PGCE, MFL nebo MA v aplikované lingvistice.

Nejvyšší prioritou je bezpečnost a pohoda dětí. Škola velmi dbá na to, aby všechny děti prožily svůj pobyt v klidném a přátelském prostředí.

Language Campus juniors 13

Prázdninové programy pro pro děti 8-17 let

Language Campus se nachází v Las Palmas, vzrušujícím a rušném městě s kosmopolitním prostředím, historií, kulturou, teplým počasím po celý rok a 2 minuty od pláže Las Canteras. Vše navíc v pěší vzdálenosti od supermarketů, kaváren, restaurací, pošty, banky, sportovního centra, nemocnice i dalších zdravotnických středisek.

Vybavení školy:

 • zcela renovovaná budova
 • 12 plně vybavených učeben s digitální technikou
 • k dispozici projektor
 • Klimatizace
 • Wi-Fi připojení v celém areálu
 • studovna s přístupem k počítačům
 • bezbariérový přístup

Proč Language Campus?

 • škola se nachází v srdci nejlidnatějšího města Kanárských ostrovů, v jedné z top dovolenkových destinací v Evropě
 • město nabízí život s nejnižšími životními náklady v Evropě s nízkou kriminalitou
 • škola je přípravným a testovacím centrem na zkoušky Cambridge
 • nabízí bohatý mimoškolní program
 • na škole vyučují kvalifikovaní a zkušení lektoři
 • škola se díky své poloze nachází blízko dalších turisty oblíbených ostrovů, jako je Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Kapverdy atd.
 • nejbližším letištěm je Gran Canaria Airport (LPA nebo GCLP)

Language Campus juniors 17

Cena zahrnuje:

 • 15 hodin angličtiny nebo španělštiny týdně
 • studijní materiály
 • výuku s rodilými mluvčími a zkušenými lektory ve skupině maximálně 15 studentů
 • certifikát o absolvování kurzu
 • ubytování v hotelu*** ve vícelůžkovém pokoji
 • stravování (plná penze)
 • transfer z/na letiště
 • 4 půldenních a 2 celodenní aktivity týdně, včetně exkurze po městě Las Palmas, surfování, prohlídka venkovského sídla Osorio Estate, návštěva Aqualand Waterpark, sportovní aktivity a hry, výlet lodí, návštěva akvária Poema del Mar a botanické zahrady, prohlídka historického muzea Casa de Colón & Canarian Culture Museum, výlet na rozsáhlé pláže Maspalomas, návštěva měst Anfi del Mar a Puerto Rico, večerní diskotéka
 • permanentní dozor a 24 hodinová péče a podpora všem mladým studentům po celou dobu jejich pobytu
 • cestovní a zdravotní pojištění (všechny naše programy pro juniory zahrnují mezinárodní pojištění Guard.me)
 • tričko a kšiltovku Language Campus

Cesta z/na letiště

Studenti se na letišti Gran Canaria (LPA) setkají s našimi zaměstnanci a budou pod dohledem po celou dobu cesty z/do školy.

airport-g59260ca85_640

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Kurz angličtinyPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-4Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 26 910 Kč
Název kurzu: Kurz španělštinyPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1-4Pokročilost: A1-C2Cena za 1 týden: 26 910 Kč

Ubytování v hotelu

Studenti jsou ubytovaní v moderních tří nebo čtyřhvězdičkových hotelech ve vícelůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Hotely se nachází v pěší vzdálenosti od školy.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 8–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 53 820
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina/španělština, 15 hodin týd., max. 15 lidí ve třídě 53 820
Ubytování v hotelu, více lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Transfer z/na letiště
Další poplatky celkem 9 775
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. aktuální cena bude známa v den koupě. 8 500
Cestovní pojištění na 2 týdny – UNION, balík A60, pandemic 1 275
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 63 595 Kč

 

Kalkulace jsou vždy orientační, zažádejte si, prosím, o aktuální ceny na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Reference: pobyt v Hastings

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 – 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.

Přečíst celý článek

Las Palmas – hlavní město Gran Canaria

Las Palmas je nejlidnatějším městem Kanárských ostrovů a zároveň hlavním městem Gran Canaria. Jedná se o jednu z hlavních atrakcí v Evropě, a to díky místní lahodné gastronomii, laskavostní místních lidí, zlatým plážím a přetrvávajícího slunce.

Vše potřebné naleznete v centru města, a to v docházkové vzdálenosti. Můžete si však pronajmout jízdní kolo, zvané Sitycleta. Pokud se chcete vydat na předměstí nebo do starého města, můžete využít autobus nebo taxík.

Centrum města se navíc nachází přímo u slavné pláže Las Canteras.

Důležitou součástí historie města je bezesporu návštěva Krištofa Kolumba před jeho cestou do Nového světa. Na jeho počest proto můžete navštívit slavný Columbus House. Kromě historických památek ve staré čtvrti Vegueta stojí za vidění také jeden z největších přístavů na světě, vědecké muzeum Elder Museum, akvárium Poema Del Mar, promenáda po pobřeží Paseo de Las Canteras nebo nákupní třída Mesa y López, Las Arenas nebo Triana.

Poloha školy

Škola se nachází v srdci nejlidnatějšího města Kanárských ostrovů.

Adresa: C. República Dominicana, 17, 35011 Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas

Mohlo by vás zajímat: