Vítejte na škole

Global Village Victoria

Nedaleko města Vancouver leží ostrov Vancouver. A na jihovýchodě ostrova je město Victoria.

Jsme nejmenší a zároveň nejosobnější školou ze skupiny Global Village.

Zkombinovat si můžete studium ve všech našich kampusech:

Studium na Global Village ve městě Victoria si užívají všichni, kdo nechtějí zažívat ruch velkoměsta, ale naopak dávají přednost aktivní výuce angličtiny v prostředí, které se přímo nabízí pro nejrůznější outdoorové, přírodní, sportovní a historicko-kulturní aktivity.

GV Victoria - kurzy angličtiny

Přátelská atmosféra

Přátelská a pozitivní atmosféra je cítit všude, ve škole i na výletech. Výuka se tak stává skutečně intenzivní a přirozenou. I pro váš velký zájem nabízíme výuku v 8 úrovních obecné angličtiny, Business English, Cambridge přípravné kurzy (FCE a CAE) a IELTS kurzy.

Vybavení školy:

 • 20 slunných učeben
 • multimediální laboratoř s 30 počítači
 • zdarma internet a wifi
 • studentské společenské prostory, vybavená kuchyňka atd.
 • kulečníkový stůl (pool)
 • kabelová TV

Proč GV Victoria?

 • město střední velikosti (360.000 obyv.)
 • blízkost přírody i vymoženosti městského prostředí
 • GV je zde jediným testovacím centrem na IELTS zkoušky i Cambridge zkoušky
 • speciální letní programy pro juniory (července-srpen)
 • přátelští učitelé i všichni zaměstnanci
 • odpolední „special“ kurzy pro vaše specifické jazykové požadavky
 • nové intenzivní „speaking“ programy
 • velká škála možností samostatného ubytování
 • Victoria je kanadským nejteplejším městem s plážemi i horami

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 206 Kč
Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 578 Kč
Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 950 Kč
Název kurzu: FCE / CAE PreparationPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 12Pokročilost: B1 / C1Cena za 1 týden: 5 281 Kč
Název kurzu: FCE / CAE PreparationPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 9Pokročilost: B1 / C1Cena za 1 týden: 5 652 Kč
Název kurzu: IELTSPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 4, 8, 12Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 206 Kč
Název kurzu: English for Academic Purposes (EAP)Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 12, 24, 30Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 473 Kč

Hostitelská rodina

Global Village pro své studenty zajistí ubytování v rodinách (homestay), ale i jiné ubytování. Výběr máte z více možností:

 • ubytování v rodinách (homestay), plná penze, jednolůžkový pokoj
 • ubytování v rodinách (homestay), plná penze, dvojlůžkový pokoj
 • ubytování v rodinách (roomstay), bez jídla, jednolůžkový pokoj

Apartmány

Dalšími možnostmi jsou ubytování v zařízených apartmánech atd., závisí jenom na vašich požadavcích a finančních možnostech, neboť bydlení v apartmánech je většinou dražší než hostitelské rodiny.

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 17.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za ubytování a studium 47 075
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 20 825
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, plná penze 15 400
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování,studijní materiály 7 175
Vyzvednutí z letiště  3 675
Další poplatky celkem 27 352
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 4 týdny (84 Kč den pobytu) 2 352
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 74 427 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Hanackova_Gateway_Malta II

Pobyt na Gateway, Malta: Lucie H.

Co na pobyt na Maltě na menší rodinné škole Gateway School of English říkala Lucie? Zařídili jsme jí dvoutýdenní pobyt, včetně ubytování i dopravy. Malta se jí moc líbila. Škola byla skvělá. Jen by si příště vybrala delší pobyt a ubytování ve školní rezidenci, která je hned vedle školy, místo v hostitelské rodině.

Přečíst celý článek
Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek

Co vlastně víte o ostrově Vancouver?

Na ostrov se dostanete z města Vancouver, je to „pouhých“ 100 km. Studenti mohou přiletět přímo na ostrov, na mezinárodní letiště ve Victorii.

Ostrov sám je obrovský, rozlohou srovnatelný s třetinou České republiky (31.000 km2 ). Na délku má 460 km a na šířku 80 km. Turisté si oblíbili jeho nejvyšší hory, s nejvyššími vrcholky přes 2.000 m nad nedaleký Tichý oceán. Na celém ostrově žije 3/4 miliónu lidí, většina právě ve městě Victoria (360.000).

Výlety lodí kolem ostrova, za pozorováním velryb, nebo třeba vyhlídkové lety podél pobřeží, to vše nabízí úžasné scenérie a určitě mějte kameru a fotoaparát připraveny, bude co fotit.

Město Victoria je klimaticky jedním z nejpříjemnějším měst Kanady; je tu zeleno po celý rok, ostrov je hodnocen jako „top“ destinace pro turistiku a výlety a to celoročně. Victoria je váš únik z přeplněných měst a přesto je tu vše na dosah – turistické i studentské atrakce, klid i zábava, nová přátelství a krásná neporušená příroda, prostě novodobý ráj.

Poloha školy

Školu najdete na JV ostrova Vancouver, v centru města Victoria. Chcete-li nakupovat, zkuste to v The Bay Centre, chcete-li na procházku, jděte do Beacon Hill Park, nebo si najděte skvělou restauraci a ochutnejte něco z kanadské kuchyně:)).

Adresa školy: 1290 Broad St #200 Victoria, BC V8W 2A5 Canada

Moho by vás zajímat