Vítejte na škole

Gateway School of English

Škola Gateway School of English byla založena rodinou Sammutových v roce 2002 a od té doby se stala jednou z nejlepších jazykových škol na Maltě.

Od svého začátku upřednostňujeme kvalitu před kvantitou s důrazem na kvalitu výuky, skvělé vybavení školy i apartmánů a osobní přístup ke všem našim studentům. To je naše zbraň a největší konkurenční výhoda.

Vyzkoušejte sami kvalitu naší výuky, přátelskou atmosféru, vybavení, jídlo a ostatní služby. Uvidíte, že jsme tím pravým místem pro váš pokrok v angličtině i poznání studentů z celého světa.

V nabídce pro vás máme široký výběr kurzů:

 • kurzy obecné angličtiny
 • přípravy na FCE, CAE
 • konverzační kurzy
 • kurzy obchodní angličtiny
 • angličtinu a speciální aktivity (potápění, sailing, tenis, golf)
 • rodinné programy pro rodiny s dětmi od 6 – 13 let
 • Angličtina na Maltě - Kukabara

Gateway - english courses Malta

Virtuální prohlídka školy

Chcete se podívat, jak to ve škole i v apartmánech vypadá? Tak přijměte naše pozvání na virtuální prohlídku:

Vybavení školy:

 • nová zrekonstruovaná budova
 • 10 prostorných, klimatizovaných tříd
 • interaktivní tabule, WIFI zdarma 24 hodin
 • kousek budova s apartmány rozložená ve 3 podlažích
 • k dispozici 22 moderně vybavených pokojů
 • 4 TV koutky s počítači a pevným připojením na internet
 • jídelna, kde se servírují snídaně a plně vybavená kuchyně k vaření

Proč studovat na Gateway?

 • výborné akademické zázemí
 • plně kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří používají nejmodernější metody výuky
 • umístění školy v tiché rezidenční čtvrti, přesto 12 minut pěšky od hlavních atrakcí
 • prvotřídní vybavení školy, interaktivní tabule, klimatizace
 • příjemně a moderně zařízená rezidence hned vedle školy
 • díky nevelké kapacitě školy – individuální péče o každého z vás
 • unikátní příležitost potkat se s lidmi z celého světa a přitom pokročit ve znalosti angličtiny

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 4 061 Kč
Název kurzu: Intensive EnglishPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 764 Kč
Název kurzu: General English (20 lekcí) + 10 lekcí One to OnePočet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 349 Kč
Název kurzu: General English (20 lekcí) + 20 lekcí One to OnePočet lekcí týdně: 20+20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 16 375 Kč
Název kurzu: Business EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 4 716 Kč
Název kurzu: Intensive Business EnglishPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 7 074 Kč
Název kurzu: Kombinace: General English (20 lekcí) + One to One Business English (10 lekcí)Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 349 Kč
Název kurzu: Kombinace: General English (20 lekcí) + One to One Professional English (10 lekcí)Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 12 576 Kč
Název kurzu: Přípravy na zkoušky: ESOL, PET, FCE, CAE, CPE, IELTSPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A2-C2Cena za 1 týden: 6 288 Kč
Název kurzu: Přípravy na zkoušky: ESOL, PET, FCE, CAE, CPE, IELTSPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A2-C2Cena za 1 týden: 9 432 Kč
Název kurzu: Kombinace: General English (20 lekcí) + One to One Exam Preparation: ESOL, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS (10 lekcí)Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A2-C2Cena za 1 týden: 10 349 Kč

Školní rezidence

 

Moderní třípatrová budova rezidence školy, postavená tradičně z maltského pískovce, je přímo spojena s budovou školy.

Naleznete v ní:

 • 22 pokojů (6 dvoulůžkových, 12 trojlůžkových, 4 čtyřlůžkové)
 • 8 koupelen
 • 4 TV koutky s počítači a pevným připojením na internet, který můžete využivat 24 hodin 7 dní v týdnu
 • jídelna, kde budete snídat a kde si budete vařit (k dispozici plně vybavená kuchyně)

Gateway_school residence canteen 1

 

V ceně ubytování jsou snídaně (i o státních svátcích).

V pokojích je kvalitně zpracovaný nábytek, každý student má k dispozici psací stůl, židli a místo na ukládání věcí.

Gateway_school residence twin room

Povlečení a ručníky tu pro vás budou také připraveny. Povlečení měníme 1× týdně, ručníky 2× týdně.

Individuální pokoj si můžete rezervovat pouze mimo sezónu, za to bez příplatku.

Hostitelská rodina

Někteří z vás možná preferují spíše ubytování v rodinách. I pro vás tu máme nabídku místních rodin, které vás rády ubytují a nechají nahlédnout do každodenního života Malťanů.

Rodiny jsou pečlivě vybírány a vzdáleny většinou 5 minut chůze od školy.

Všechny rodiny (bez výjimky) osobně známe několik let, a tak můžeme snadno vybrat  tu, která bude nejvíce vyhovovat vašim preferencím.

Všechny rodiny mluví plynulou angličtinou (jsou rodilí mluvčí), a tak můžete trénovat angličtinu i „doma“.

Součástí ceny za ubytování je také polopenze, ale pozor, v rodinách to je snídaně a večeře.

Kalkulace 2týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: 28. 6. – 1. 9. 2019

Cena za studium a ubytování celkem 34 584
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 11 266
Ubytování v rezidenci, samostaný pokoj, polopenze (Po – Pá snídaně a obědy; So – Ne pouze snídaně) 22 008
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 0
Vyzvednutí a dovoz na letiště 1 310
Další poplatky celkem 7 088
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění (42 Kč / den pobytu) 588
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 41 672 Kč

 

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Hanackova_Gateway_Malta II

Pobyt na Gateway, Malta: Lucie H.

Co na pobyt na Maltě na menší rodinné škole Gateway School of English říkala Lucie? Zařídili jsme jí dvoutýdenní pobyt, včetně ubytování i dopravy. Malta se jí moc líbila. Škola byla skvělá. Jen by si příště vybrala delší pobyt a ubytování ve školní rezidenci, která je hned vedle školy, místo v hostitelské rodině.

Přečíst celý článek
Klavac profil

Pobyt na Maltě: Marian K.

Zdravím vás, Vlasto, na Maltě je zatím super. První dny jsem se rozkoukával a teď už začínám žít tu opravdovou dovolenou. Výletů je spousta, zrovna se na pár chystám. Škola je také výborná, přístup učitelů velice vřelý. Lidé na Maltě jsou velice příjemní a ochotní, nikam nespěchají a prostě žijí tak nějak v poklidu.

Přečíst celý článek
Marko M. BELS Malta Reference

BELS Malta: Milan M.

Škola byla naprosto vynikající. Obzvlášť vyučující Michelle a Arianna ukázaly velkou míru profesionality i šikovnosti při vyučování. Jejich hodiny jsou ležérní a přitom velice dobře připravené, což vytváří příjemnou atmosféru a udává hodinám rychlý spád. Musím také pochválit rodinu Agius, u které jsem bydlel.

Přečíst celý článek

Azurové moře, historie a romantika na Maltě

Souostroví Malta, skládající se z ostrova MaltaGozo a Comino, je nejen pojítkem mezi Evropou a Afrikou, ale i místem, kde se neustále bojovalo.

Strategická pozice souostroví, 95 km jižně od Sicílie a 290 km východně od Tuniska, vyzývala k neustálým nájezdům. Malta byla ovládána Féničany, Kartágem, Římem a dalšími. Proto tu najdete arabskou architekturu i mnoho církevních staveb.

Vaše oko jistě potěší pohled na azurové moře a nádherné laguny. Pobřeží je většinou skalnaté, ale nebojte, na populární Paradise Beach a Golden Beach byl žlutý písek dovezen.

Hlavním městem je Valletta, kterou založili maltézští rytíři v 16. století. Celé město o nevelké rozloze je jednou velkou pevností, která „sedí“ na několika pahorcích. Mnoha-schodové výstupy jsou však odměněny parádními výhledy na přístav a Středozemní moře, ale i nádherné zahrady. Valleta je již přes 30 let na seznamu světového dědictví UNESCO.

San Gwann, St. Julian’s, Paceville

San Gwann je městečko, které je umístěné v severovýchodní části Malty, v oblasti St. Julian’s, blízko Sliemi a turisticky atraktivního Pacevillu. Žije v něm kolem 14-ti tisíc lidí.

San Gwann je v současné době klidnou rezidenční a obchodní čtvrtí, kde naleznete mnoho nových budov a na okraji města také pár továren a výrobních závodů.

St. Julian’s

St. Julian’s je srdcem turistického ruchu a nočního života Malty. Kromě nepřeberné nabídky restaurací, barů a diskoték, je zde také mnoho jazykových škol a studentských rezidencí.  A nesmíme zapomenout také na krásnou písčitou pláž, byť s dovezeným pískem.

Vesnička je bývalou rybářskou čtvrtí se spoustou tradičních barevných loděk Luzzu. Letovisko se nachází pár kilometrů od hlavního města Vallety a je spojeno s letoviskem Sliema.

Na své si přijdou i milovníci architektury. Navštívit tu můžete palác Spinola ze 17. století nebo šlechtický palác Villa Dragonara nacházející se u zátoky George Bay.

Paceville

Pro milovníky divokého nočního života je turisty oblíbená čtvrť Paceville, která je plná barů, nočních klubů a restaurací.

Poloha školy

Budovy školy a rezidence se nacházejí těsně vedle sebe v klidné rezidenční čtvrti městečka San Gwann (oblast St. Julian’s)Klid v ulicích oceníte především při výuce angličtiny, kdy nebudete nikým a ničím rušeni.

Zároveň jste vzdáleni cca 15 minut pěšky od zátoky Spinola Bay - hlavního turistického rezortu a centra, které je nabité dynamikou a dovolenkovým ruchem.

Adresa školy: 1 Triq Il-Bosfru, (corner with Triq il-Jonju), San Gwann (St. Julians), Malta

Mohlo by vás zajímat