Vítejte na škole

English for less – junioři

Škola English for Less, která se zaměřuje výhradně na kurzy pro juniory, se nachází na jihu Anglie ve městě Hastings. Přijímá skupiny juniorů už od 10 žáků. Nástupní termíny jsou v průběhu celého roku. Škola je to malá, s individuálním přístupem a královskou péčí.

Nespornou výhodou je umístění tříd ve stejné budově jako ubytování. Žáci i doprovod mají k dispozici ubytování  v krásné viktoriánské budově z 19. století nazvané White Rock Mansion, která se nachází na klidném kopci s parádním výhledem na kanál La Manche. Budova je kousek od centra města, pláže i mola.

English for less - kurzy angličtiny pro juniory

 

Pro koho je škola vhodná?

English for less je vhodná pro skupiny juniorů (školní skupiny, skupiny z jazykových škol apod.), které chtějí zažít výuku přímo v anglicky hovořícím prostředí a přitom navštívit významná (či méně významná :)) místa Velké Británie.

Žáci (studenti) přijíždí typicky na týdenní pobyty, studují 15 lekcí angličtiny týdně, které jsou doplněny o mimoškolní program, např. návštěvy muzeí, Victorian Tea Afternoon (aneb jak se správně připravuje anglický čaj), výlet do Londýna, Brightonu, Eastbourne apod.

Dopravu řešíme buď letecky nebo autobusem (pro skupiny 30 – 40 studentů), který je pak skupině k dispozici i pro výlety do okolí. V případě dopravy letadlem je zajištěn transfer z letiště v Londýně do Hastings a zpět.

Vybavení školy:

 • 3 světlé a prostorné třídy
 • třídy vybavené multimediální technikou
 • zahrada pro relax na čerstvém vzduchu
 • přístup na internet

Proč English for less?

 • velmi přátelské vedení, které vám plní přání na počkání
 • kurzy i bydlení v jednom místě
 • umístění budovy v klidné rezidenční čtvrti, přitom blízko do centra i na pláž
 • ubytování s plnou penzí
 • „emergency“ telefon, který je k dispozici plných 24 hodin
 • holky i kluci jsou ubytováni separé
 • vedoucí skupin mají 1lůžkové či 2lůžkové pokoje
 • kvalifikovaní učitelé
 • prověření vedoucí skupin i aktivit

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Kurzy se skládají individuálněPočet lekcí týdně: 15-30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: na vyžádání Kč

White Rock Mansion

Kurzy i ubytování proběhnou v krásné viktoriánské budově, zvané White Rock Mansion. Žáci (studenti) jsou ubytováni ve více-lůžkových pokojích, kluci a holky zvlášť.

Doprovod bydlí ve stejné budově se svými studenty v jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích. V budově jsou třídy i jídelna, kde se podávají snídaně, obědy i večeře.

V budově je také k dispozici zdarma wifi připojení.

Reference: pobyt v Hastings

Pobyt žáků v Anglii: ZŠ Lubina

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za skvěle odvedenou práci. Řidiči autobusu byli ochotní a milí, vyšli nám vstříc ve veškerých požadavcích, protože cestovat s dětmi ve věku 9 – 11 let není zrovna jednoduché. Byla s nimi skvělá komunikace a z naší strany jsem s nimi byli velice moc spokojeni.

Přečíst celý článek
Reference: English for less

ZŠ Němčice: pobyt na jihu Anglie

Pobyt probíhal ve městě Hastings v malém hotelu na břehu moře. Žáci prošli třídenním kurzem angličtiny. Průvodkyně Isabela nás provázela v Hastings, ale i v Eastbourne a v Brightonu. Angličtinu jsme slyšeli na každém kroku. Odjížděli jsme nejen se suvenýry v batohu, ale s mnoha úžasnými dojmy a zážitky.

Přečíst celý článek
Reference: English for less

Studenti v Hastings: ZŠ Letců R.A.F. Nymburk

Ubytování: rozkošné. Snídaně: superlativy. Výhled a lokace hotelu: nad všechna očekávání. Personál: maximálně ochotný. Škola English for Less: výborná, samá ochota a vstřícnost, mobil pro všechny případy, mapky, fajn opečovávání :).

Přečíst celý článek

Hastings

Zhruba stotisícové přímořské město Hastings leží v hrabství East Sussex na jihu Anglie, asi 100 km od Londýna.

Asi většině z vás se hned vybaví slavná bitva u Hastings, která se odehrála 14. října roku 1066 a skončila rozhodným vítězstvím normanského vojska, které dalo základ ovládnutí Anglie Normany. Válčilo se na Senlackém vrchu, přibližně 10 km na severozápad od města Hastings, kde se dnes nachází obec Battle. Bitva významně zasáhla do dějin Velké Británie, a tak je tu neustále připomínána.

Hastings bývalo jedním z významných přístavů při průlivu La Manche. Koncem 19. století však klesá jeho význam a hlavním oborem se stává rybářství, v němž Hastings vyniká dodnes.

Hastings si oblíbilo mnoho turistů pro jeho mírné klima, dlouhé pláže a okolní členité skalnaté pobřeží.
Kurzy pro juniory mohou být obohaceny o návštěvu:
 • rozsáhlých pašeráckých jeskyní s voskovými figurínami pašeráků
 • historického středu starého města
 • nádherného podmořského akvária
 • muzeí a galerií
 • zříceniny hradu na kopci

Napište nám svoje představy a my vám sestavíme nabídku na míru.

Mohlo by vás zajímat