Vítejte na škole

ClubClass Malta

Clubclass Language Schools byla založena v lednu v roce 1999 v rezideční čtvrti Swieqi, blízko turistického letoviska St. Julian’s. Od té doby jsme přivítali na Maltě přes 25 000 studentů z 50 různých států.

Základní filosofií naší školy bylo, a vždy bude, poskytovat kvalitní výuku angličtiny zábavnou formou v pohodové atmosféře, abyste si studium angličtiny co nejvíce užili.

Naši kvalifikovaní lektoři jsou tu proto, aby vám pomohli získat z vašeho pobytu maximální prospěch.

Chceme, abyste se tu, daleko od domova, cítili jako doma.

 

ClubClass - kurzy angličtiny na Maltě

Výuka a sporty

Kromě výuky angličtiny všech úrovní pro dospělé, vám ClubClass nabízí také ubytování, vyzvednutí z letiště a bohatý výběr mimoškolních aktivit. Mimo to se mohou vaše děti těšit na zajímavé jazykové pobyty pro juniory.

Pro milovníky vodních sportů tu máme i kurzy plachtěníwindsurfingu a potápění. Nebo také placené lekce aerobiku, jógy, posilování.

Vybavení školy:

 • prostorné, světlé, klimatizované a v zimě vytápěné třídy
 • moderní business centre pro obchodní angličtinu
 • e-learningový portál – podpora klasické výuky
 • WIFI zdarma po celé škole
 • WIFI placené v internet café a rezidenci
 • venkovní bazén (12×7 m) – každý den od 10.00 do 18.00
 • fitness centre, vnitřní bazén, sauna, Jacuzzi
 • restaurace (pizza, těstoviny, saláty a grilovaná jídla)
 • prádelna s 2 pračkami (na mince) a sušičkou na prádlo

Proč ClubClass Malta?

 • protože Malta je ideálním spojením modré oblohy, písečných pláží a dovolenkového ducha se studiem angličtiny
 • výuka i bydlení v rámci jednoho kampusu, jehož součástí je krytý i venkovní bazén
 • kvalitní výuka poskytovaná akreditovanou školou
 • vícejazyčný tým školy, který je vždy připraven na vaše dotazy
 • přátelští učitelé, kteří vám dokáží, že učení je zábava
 • zdarma přístup do e-learningového portálu
 • výborný národnostní mix
 • výběr z několika možností ubytování
 • bohatý mimoškolní program

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 3 930 Kč
Název kurzu: General English - Intensive Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 895 Kč
Název kurzu: General English - Mini GroupPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-7Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 895 Kč
Název kurzu: Intensive General English - Mini Group Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-7Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 8 856 Kč
Název kurzu: Kombinace: General English (20) + One to One (10)Počet lekcí týdně: 20+10Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-7Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 956 Kč
Název kurzu: Business EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-7Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 7 860 Kč
Název kurzu: Business English - Intensive Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-7Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 825 Kč
Název kurzu: Sailing or Windsurfing - Level 1Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): -Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: -Cena za 1 týden: 11 790 Kč
Název kurzu: Sailing or Windsurfing - Level 2Počet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): -Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: -Cena za 1 týden: 12 445 Kč
Název kurzu: Potápění - Open Water DiverPočet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): -Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: -Cena za 1 týden: 10 742 Kč
Název kurzu: Potápění - Advanced Open WaterPočet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): -Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: -Cena za 1 týden: 7 729 Kč
Název kurzu: Potápění - Combined - Open Water + AdvancedPočet lekcí týdně: -Délka lekce (min.): -Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: -Cena za 1 týden: 15 196 Kč

Two Bedroom Apartments

Apartmány se dvěma ložnicemi jsou umístěny přímo v budově školy. Jsou v hodné pro ty z vás, kteří preferujete bydlení s ostatními studenty. Na výběr máte jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje, sdílenou kuchyni i koupelnu.

ClubClass_2bedroom apartment

 

One Bedroom Apartments

Apartmán s jednou ložnicí je ideální pro ty z vás, kteří nechcete sdílet svůj pobyt s mnoha studenty. Rezervovat si můžete jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový nebo třílůžkový.

ClubClass one bedroom apartment

Student House

Studentský dům se nachází v budově naproti škole. Najdete zde moderní dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelny i sdílené kuchyně.

ClubClass student house

Je to nejlevnější forma ubytování vhodná pro ty, kteří si chtějí dosyta užít studentský život.

ClubClass student house room

Možná byste měli vědět, že WIFI připojení není v tomto studentském domě k dispozici.

Hostel

Budova hostelu se také nachází naproti škole a ubytování je velmi podobné studentskému domu. Jsou zde dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, sdílené kuchyně. Soukromá koupelna na jeden pokoj.

K dispozici je WIFI připojení, televize a telefon. Klimatizace za poplatek, je zde však stropní fén.

Residence Apartmets

Rezidence s apartmány se nachází též v těsné blízkosti školy. K dispozici máte apartmány se třemi nebo čtyřmi ložnicemi, které mohou být dvoulůžkové i třílůžkové.

Hostitelská rodina

Pro ty z vás, kteří se chcete blíže seznámit se stylem života Malťanů, máme pečlivě vybrané hostitelské rodiny. Všechny jsou anglicky mluvící a v pěší vzdálenosti od školy.

ClubClass_hostfamily

Hotel

Individuálně vám můžeme zajistit také 4 a 5 hvězdičkové hotely v blízkosti školy.

Kalkulace 2týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Vysoká sezóna: 10. 6. – 25. 8. 2018

Cena za studium a ubytování celkem 29 082
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 11 004
Ubytování v rodině, samostaný pokoj, polopenze 15 720
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování, studijní materiály 1 048
Vyzvednutí a dovoz na letiště 1 310
Další poplatky celkem 7 130
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění (42 Kč / den pobytu) 630
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 36 212 Kč

 

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: pobyt na Maltě

ClubClass na Maltě: Anna L.

Tutuki nabízí naprosto profesionální jednání a záruku kvality. Díky (paní – slečně :o))Gultové se mi podařilo vycestovat na Maltu. A i přesto, že příprava výjezdu vázla na naší straně, jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí, kterou bych vlastně i očekávala. No, jak cituje Tutuki: „Domluvit se znamená porozumět“.

Přečíst celý článek
clubclass-malta-aktivity-kukabara

Pobyt na Maltě: Martin Š.

Pobyt jsem si užil a myslím, že se i moje angličtina poněkud zlepšila. Ze školy jsem byl nadšený, měl jsem výborné lektorky, jedna byla z Ameriky a druhá ze Skotska. Všichni byli příjemní, ochotní, prostě paráda. Škola nabízí taky docela zajímavé aktivity, které se každý týden obměňují – výlety, lekce tance, cvičení…

Přečíst celý článek
Jazykovy pobyt na Malte - Kukabara

Pobyt na Maltě: Iva S.

Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za zprostředkování celého pobytu, za veškerou péči, budu Vás všude doporučovat :-). Jsme zvyklí jezdit na vlastní pěst, a tohle, to byl pro mě totální luxus :-). Letadlo jsem též zvládla, zapracovala jsem na sobě a cesta zpět už byla dobrá, jsem na to náležitě pyšná :-).

Přečíst celý článek

Malta

Malta, jeden ze tří Maltézských ostrovů ve Středozemním moři, vám poskytne ideální spojení studia angličtiny a dovolené. Uspokojí milovníky moře, písčitých pláží, skalnatých zátok, tepla, historie, rušného nočního života nebo naopak klidu. Zkrátka přijdou jedině milovníci hor a řek – Malta totiž žádné nemá.

Na Maltě, která má rozlohu 237 km čtverečních, žije většina obyvatel – 365 000. Do souostroví dále patří ostrov Gozo (68 km) se 26 000 obyvatel a téměř neobydlený maličký Comino (2 km čtvereční).

Umístění školy

ClubClass se nachází v klidné rezidenční čtvrti Swieqi, co by kamanem dohodil od turisty vyhledávaného rušného v St. Julian’s.

5 minut odtud je také dynamický Paceville, který je nabitý zábavou. Najdete se velká kina, restaurace, noční kluby, ale také krásné písečné pláže.

Adresa školy: Chelsea Court, Triq-Imghazel, Swieqi, St. Julian’s, SWQ3150, Malta

Swieqi

Naše škola se nachází v klidné rezidenční čtvrti Swieqi, minuty chůze od populárních turistických destinací St. Julian’s a Paceville.

St. Julian’s

St. Julian’s je srdcem turistického ruchu a nočního života Malty. Kromě vrchovaté nabídky restaurací, barů a diskoték, je zde také mnoho jazykových škol a studentských rezidencí.  A nesmíme zapomenout také na krásnou písčitou pláž.

Vesnička je bývalou rybářskou čtvrtí se spoustou tradičních barevných loděk Luzzu. Letovisko se nachází pár kilometrů od hlavního města Vallety a je spojeno s leviskem Sliema.

Na své si přijdou i milovníci architektury. Navštívit tu můžete palác Spinola ze 17. století nebo šlechtický palác Villa Dragonara nacházející se u zátoky George Bay.

Paceville

Pro milovníky divokého nočního života je tu pár minut chůze vzdálená čtvrť Paceville, která je plná barů, nočních klubů a restaurací.

Mohlo by vás zajímat