Vítejte na škole

ClubClass – junioři

ClubClass je moderní školou střední velikosti, která si za roky své existence vybudovala výbornou reputaci. Poskytuje kurzy angličtiny pro děti i dospělé z celého světa.

Pyšníme se skvělým týmem lidí, kteří tu o vás budou pečovat a kteří budou přispívat k tomu, aby se váš pobyt na Maltě stal nezapomenutelným.

ClubClass nabízí 3 typy letních pobytů pro juniory:

 1. Summer Camp - letní kemp pro děti od 10 do 16 let, kteří na Maltu cestují samostatně.
 2. Young Learners Day Camp - pro děti (od 10 do 16 let) cestující s rodiči, kteří si kromě angličtiny chtějí užít i den plný aktivit.
 3. Family Programme - pro děti od 6 do 16 let, kteří cestují s rodiči a kteří chtějí navštěvovat kurzy angličtiny.
 • ClubClass - courses for juniors
 • ClubClass - studium na Maltě

ClubClass - jazykové pobyty pro mládež

1. Summer Camp 

Summer Camp je určen pro děti od 10 do 16 let. Celý pobyt probíhá v hotelu San Anton Hotel na severu Malty v městečku BuggibaBuggiba se nachází na okraji zátoky svatého Pavla a je vyhledávanou turistickou destinací. Program kombinuje výuku obecné angličtiny s bohatým výběrem mimoškolních aktivit.

V ceně týdenního pobytu v letním kempu jsou:

 • vstupní test, který určí úroveň angličtiny vašeho dítěte
 • 20 lekcí angličtiny týdně (maximálně 15 studentů ve třídě)
 • studijní materiály, závěrečný certifikát
 • ubytování ve více-lůžkových klimatizovaných pokojích, plná penze
 • 5 půldenních aktivit, 7 večerních aktivit, 2 celodenní výlety
 • 24 hodinový dozor
 • vyzvednutí a dovoz na letiště
 • mapa, sim karta

2. Young Learners Day Camp

Tento denní kemp je určen pro děti ve věku 10 až 16 let, kteří na Maltu přicestovaly se svými rodiči. Samostatně pak navštěvují kurzy angličtiny i denní aktivity.

V ceně týdenního programu denního kempu jsou:

 • vstupní test pro určení úrovně angličtiny
 • 20 lekcí angličtiny, maximálně 15 studentů ve třídě
 • studijní materiály
 • závěrečný certifikát
 • 5 půldenních aktivit, 2 celodenní výlety
 • dozor v průběhu aktivit
 • mapa, sim karta
 • obědový balíček

ClubClass - pobyty pro rodiny

3. Family program

Tento program je vhodný pro rodiny a děti od 6 do 16 let, které si chtějí společně užít pobyt na Maltě a přitom se zdokonalit v angličtině. Rodiče chodí do kurzu pro dospělé, děti do kurzu pro juniory. Bydlí společně v kampusu školy pro dospělé.

Kurz pro děti obsahuje:

 • 20 lekcí výuky angličtiny týdně
 • studijní materiály
 • závěrečný certifikát
 • mapu
 • SIM kartu

Dospělí platí standardní ceny za kurz i ubytování pro dospělé.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Summer Camp (děti 10-16 let cestující samostatně)Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 17 161 Kč
Název kurzu: Young Learners Day Camp (děti 10-16 let cestující s rodiči)Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 039 Kč
Název kurzu: Family program - cena za junior kurz pro děti 6-16 letPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 502 Kč
Název kurzu: Family program - junior kurz pro děti 6-16 let - individuální výukaPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 8 515 Kč
Název kurzu: Family program - cena za junior kurz - 1 učitel + 2 žáciPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 502 Kč

Hotel San Anton - Summer Camp (10-16 let)

Mladí studenti jsou ubytování v prostorách hotelu San Anton Hotel ve více-lůžkových pokojích s klimatizací. V hotelu je vnitřní i venkovní bazén.

V ceně je plná penze – snídaně, obědový balíček a teplá večeře.

ClubClass apartments - pro rodiče s dětmi

Rodiny s dětmi se mohou ubytovat přímo v kampusu školy v apartmánech. Apartmány se skládají z jedné ložnice nebo dvou ložnic (1lůžkových či 2lůžkových). Všechny apartmány mají společnou plně vybavenou kuchyni a sociální zařízení.

Kalkulace 2týdenního pobytu pro děti 10–16 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně (9.06.-17.08.18). V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 EUR = 26.20 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 35 370
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 35 370
Ubytování v rezidenci, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity + dozor 24/7
Přesuny dětí do školy a zpět do místa ubytování
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště na Maltě
Další poplatky celkem 6 794
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 500
Cestovní pojištění na 2 týdny (21 Kč / den pro osoby do 15 let; 42 Kč / den pro 15+) 294
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 42 164 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Reference: pobyt na Maltě

ClubClass na Maltě: Anna L.

Tutuki nabízí naprosto profesionální jednání a záruku kvality. Díky (paní – slečně :o))Gultové se mi podařilo vycestovat na Maltu. A i přesto, že příprava výjezdu vázla na naší straně, jsem se nikdy nesetkala s negativní reakcí, kterou bych vlastně i očekávala. No, jak cituje Tutuki: „Domluvit se znamená porozumět“.

Přečíst celý článek
Jazykovy pobyt na Malte - Kukabara

Pobyt na Maltě: Iva S.

Chtěla jsem Vám moc moc poděkovat za zprostředkování celého pobytu, za veškerou péči, budu Vás všude doporučovat :-). Jsme zvyklí jezdit na vlastní pěst, a tohle, to byl pro mě totální luxus :-). Letadlo jsem též zvládla, zapracovala jsem na sobě a cesta zpět už byla dobrá, jsem na to náležitě pyšná :-).

Přečíst celý článek

Malta a její nebe bez mraků

Pláže, azurové moře, modré nebe bez mraků, spousta historie a k tomu angličtina? Tak to přesně je Malta! No řekněte, kdo by nechtěl strávit prázdniny na tomto ostrově?

Malta je bezpečnou destinací pro letní pobyt spojený se studiem angličtiny. Dopřejte svým dětem kvalitní kurzy a parádní mimoškolní program. Setkají se tu se studenty z celého světa, se kterými budou muset hovořit anglicky i mimo výuku.

Nechte je prozkoumat ostrov Malta i sousední Gozo. Uvidíte, že přijedou plni zážitků, slunce i nových kamarádů z celého světa!

Adresy

San Anton HotelTriq Ir-Ramel, San Pawl il-Baħar, San Pawl il-Baħar SPB 3033, Malta

Young Learners Day Camp a Family Programme: Chelsea Court, Triq-Imghazel, Swieqi, St. Julian’s, SWQ3150, Malta

Mohlo by vás zajímat