Vítejte na škole

CES Vancouver

Kanada je úžasným místem pro studium a škola CES, která dříve provozovala svou činnost pouze v Anglii a Irsku, založila svá centra i v této nádherné zemi. Nejprve v Torontu, později také ve Vancouveru.

Centre of English Studies ve Vancouveru je mladou školou, která má co nabídnout. Na své si přijdou nejen milovníci asijské kuchyně a sushi. Ale také outdooroví nadšenci. Vancouver je totiž obklopený horami. V okolí se nachází 3 lyžařská střediska – Cypress, Mt. Seymour Resort a Grouse Mountain. Grouse Mountain je vzdálen pouhých 20 minut od centra. Nahoru se můžete dopravit lanovkou. V okolí leží spousta turistických tras, na které se dostanete městskou dopravou.

CES nabízí výuku angličtiny pro dospělé i v dalších destinacích:

CES Vancouver 12

Kurzy angličtiny na atraktivním místě

Vancouver je město, jako žádné jiné. Na každém kroku tu potkáte něco výjimečného.

Škola se nachází blízko centra, a tak to budete mít všude, co by kamenem dohodil. Vybrat si můžete mezi kurzy obecné angličtiny nebo intenzivní angličtiny. Pro zájemce o Cambridge zkoušky jsou tu připraveny přípravy na FCE i CAE.

Vybavení školy:

 • učebny s dostatkem přirozeného světla
 • bezbariérové vybavení
 • studentská místnost
 • pingpongový stůl
 • kuchyňka s vybavením
 • možnost tisku
 • wi-fi připojení
 • obchody a kavárny v blízkosti

Proč CES ve Vancouveru?

CES Vancouver navazuje na CES Toronto, která je jednou z nejlépe etablovaných škol v Kanadě s více než 35-letou zkušeností.

Mezi silné stránky školy patří:

 • zkušení pedagogové
 • testovací centrum pro IELTS a Cambridge English zkoušky
 • každý měsíc nespočet mimoškolních aktivit pro studenty
 • v blízkosti je spousta obchodů, kaváren, sportoviště i kulturních památek
 • studuje u nás několik set studentů z více než 25 zemí světa, takže je snadné si najít přátele a stále mluvit jen anglicky

CES Vancouver 1

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 160 Kč
Název kurzu: Intenzivní angličtinaPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 630 Kč
Název kurzu: Super intenzivní angličtinaPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 8 120 Kč
Název kurzu: Příprava na IELTSPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 630 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám FCE/CAE - 4 týdnyPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 8 120 Kč
Název kurzu: Příprava ke zkouškám FCE/CAE - 8 týdnůPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 740 Kč

Hostitelská rodina

CES zprostředkovává různé typy ubytování v rodinách. Na výběr jsou jednolůžkové pokoje a možnost plné penze či polopenze.

V pokoji je k dispozici postel a psací stůl.

Všechny hostitelské rodiny byly pečlivě vybírány a jedná se o nejlepší způsob ubytování, jak poznat místní kulturu, jídlo a zvyky a především být v neustálém kontaktu s angličtinou.

CES Vancouver homestay

Rezidence

Ubytování v rezidenci nabízí jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, které jsou plně vybaveny i s kuchyňským náčiním. V pokojích je k dispozici také televize a neomezený internet. V budově mohou studenti využít také fitness centrum nebo prádelnu.

Rezidence se nachází 12 minut do školy autobusem (25 minut pěšky).

CES Vancouver residence

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 18.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna od června do začátku září.

Celkem za ubytování a studium 36 828
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 14 328
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 12 060
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování, studijní materiály 7 920
Vyzvednutí z letiště 2 520
Další poplatky celkem 27 520
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 2 týdny – UNION, A60 pandemic 2 520
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 64 348 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Reference: ILAC Toronto - Kukabara

O pobytu v Torontu: Kristýna

Když jsem se rozhodovala, jakou školu si vybrat, měla jsem rychle jasno. Jsem zaměřena na zákaznický servis, mám ráda lidi, a proto jsem se rozhodla studovat roční program Service Excellence for Business Diploma na škole ILAC. Zaujalo mě, že si můžu zlepšit komunikaci v angličtině přímo v oboru.

Přečíst celý článek

Vancouver – prostorné město plné parků a zábavy

Vancouver je snad nejkrásnějším městem Kanady. Nadchnou vás výhledy na oceán i na blízké hory. Užijete si pláže, parky, rekreačních zóny i nespočet kultury a sportu. Je to krásné město s unikátní polohou. Nabízí nádherné výhledy na moře a přístav a na okolní hory. Můžete tu v jednom dni lyžovat i plavat v moři nebo hrát golf.

Vancouver vás okouzlí příjemnou atmosférou zeleného velkoměsta s čistým ovzduším. Je důkazem, že i mezi mrakodrapy se dá žít uvolněně. Navíc tu můžete pouhým přesunem z jedné čtvrti do druhé tak trochu procestovat „půl světa“. Vancouveru se dokonce říká město čtvrtí, protože čtvrti si drží svůj charakteristický ráz. Zažijete tu Čínu, Japonsko, Itálii, Indii nebo Řecko.

Ve Vancouveru můžete nakupovat stylem „shop till you drop“ na mnoha místech, ta nejznámější najdete třeba okolo Robson StreetMain Street nebo Commercial Drive.

A v noci se rozhodně vydejte za zábavou do čtvrti Yaletown. Můžete tu navštívit ty nejexkluzivnější bary (a předvést svůj nejstylovější outfit) nebo to pojmout spíš pohodově a zajít třeba do pivnice Yaletown Brewing nebo do vytříbené čtvrti Gastown - najdete tu historické dlážděné uličky a viktoriánské budovy, které dodávají tu správnou atmosféru. Nebo vyzkoušejte poklidné Kitsilano s etnickými restauracemi a funky bary. Všude to zkrátka žije!

Poloha školy

Škola se nachází

Adresa školy: Mezzanine, 322 Water St, Vancouver, BC V6B 1B6, Kanada

Moho by vás zajímat