Vítejte na škole

CES Toronto

Kanada je úžasným místem pro studium a škola CES, která dříve provozovala svou činnost v Anglii a Irsku, spojila od srpna 2018 síly s Global Village.

Školy CES a Global Village, které se zajímají o kvalitní výuku jazyků, sdílejí mnoho hodnot a jsou sesterskými akreditovanými školami IALC (Mezinárodní asociace jazykových center).

CES a GV se těší na spolupráci a podporu všech významných destinací: GV Calgary, CES Dublin, CES Edinburgh, CES Harrogate, GV Hawaii, CES Leeds, CES London, CES Oxford, CES Toronto, GV Vancouver, GV Victoria a CES Worthing.

Centre of English Studies v Torontu (dříve GV) doporučují všichni, kdo se sem přijeli naučit anglicky.

CES Toronto si zakládá na vytváření zážitků na celý život! Díky svému živému životnímu stylu tato dynamická metropole plná mrakodrapů a mnoho zelených ploch podpoří vaši chuť na dobrodružství. Aktivity pro mládež se odehrávají v samotném centru Toronta. Program kombinuje intenzivní hodiny zaměřené na komunikaci za pomoci zábavných aktivit i společných projektů. A to vše v bezpečném a multikulturním prostředí.

Toronto je skutečnou metropolí, geograficky i společensky unikátní. Blízkost Erijského jezera, největší věž CN Tower (553 metrů), věhlasné sportovní kluby, to vše dělá z hlavního města provincie Ontario město pro každého bez rozdílu.

 • GV Toronto - kurzy angličtiny v Kanadě

GV Toronto - kurzy angličtiny

Angličtina na CES v Torontu

CES Toronto kombinuje intenzivní hodiny angličtiny zaměřené na ústní projev s akčními aktivitami v bezpečném, multikulturním prostředí. Své dovednosti ve třídě i mimo ni si zlepšíte pomocí zábavných, zajímavých hodin a každodenních odpoledních aktivit ve velkém, krásném městě Toronto.

Vyučujeme mnoho úrovní obecné angličtiny (General English), také přípravu na mezinárodně známé Cambridge zkoušky (FCE, CAE) a ESOL či IELTS.

Škola se nachází 30-40 minut od letiště Toronto Pearson Airport a 3 minuty pěšky od zastávky metra St. Patrick’s.

Vstřícná atmosféra a společnost spolužáků a učitelů z celého světa vám dávají náskok, tak se nebojte a přijeďte se přesvědčit.

Vybavení školy:

 • 2 patra
 • 18 prosvětlených učeben
 • 2 studentské „společenské“ prostory
 • kulečníkový stůl
 • 15 studentských počítačů
 • wi-fi připojení zdarma
 • 24 mikrovlnek, 2 studentské ledničky, prodejní automaty
 • výtah
 • výuka je v případě krásného počasí často venku

Proč CES v Torontu?

CES Toronto je jednou z nejlépe etablovaných škol v Kanadě s více než 35-letou zkušeností.

Mezi naše silné stránky patří:

 • velmi zkušení pedagogové (řada z nich tu vyučuje cca 10 let)
 • jsme testovacím centrem pro IELTS a Cambridge English přípravy
 • na CES v Torontu plánujeme pro studenty minimálně 20 různých mimoškolních aktivit každý měsíc
 • máme úžasnou polohu poblíž 3 různých stanic metra, prakticky vedle je Royal Ontario Museum, také univerzita a obchody a sportoviště…
 • studuje u nás několik set studentů z více než 25 zemí světa, takže je snadné si najít přátele a stále mluvit jen anglicky:))

http://youtu.be/FNMxG6458sg?list=PLRCFWEbmC4-s7KFr0kE4OrHm1c3U2shLk

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Obecná angličtina, obecná angličtina pro studenty 30+Počet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 9 550 Kč
Název kurzu: Intenzivní obecná angličtina, IELTS, Business EnglishPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 180 Kč
Název kurzu: Super intenzivní obecná angličtina Počet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 820 Kč
Název kurzu: Příprava na Cambridge zkoušky FCE, CAE - 4 týdnyPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 4Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 10 820 Kč
Název kurzu: Příprava na Cambridge zkoušky FCE, CAE - 8 týdnůPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 50Délka kurzu (týden): 8Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 10 320 Kč

Hostitelská rodina

CES zprostředkuje různé typy ubytování v rodinách. Na výběr jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje nebo možnost plné penze či ubytování bez stravy.

V pokoji je k dispozici postel a psací stůl.

Všechny hostitelské rodiny byly pečlivě vybírány.

Rezidence

Ubytování v rezidenci nabízí jednolůžkové nebo dvoulůžkové pokoje, které jsou plně vybaveny i s kuchyňským náčiním. V pokojích je k dispozici také televize a neomezený internet.

Rezidence se nachází 25 minut jízdy metrem od školy.

Od září do května nabízí rezidence také stravování.

Kalkulace 2 týdenního pobytu ve vysoké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 CAD = 18.50 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Vysoká sezóna od června do začátku září.

Celkem za ubytování a studium 32 708
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 11 063
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, plná penze 10 915
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování, studijní materiály 8 140
Vyzvednutí z letiště 2 590
Další poplatky celkem 27 520
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 25 000
Cestovní pojištění na 2 týdny – UNION, A60 pandemic 2 520
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 60 228 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.

Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Kanada

Studentka ve Vancouveru: Romana

Škola náročná, ale to vy víte, nic neodpustí. Pokud není docházka v pořádku, tak body dolů a nepustí vás do dalšího levelu. Ale to se mě netýká, protože jak je známo, kdo si to platí, tak se k tomu staví úplně jinak. Už na sobě cítím i mírné pokroky. Nedovedu odhadnout jak velké, ale angličtina je rozhodně lepší.

Přečíst celý článek
Vojta_Kanada

ILAC Vancouver: Vojta K.

Chtěl jsem si vyřešit angličtinu jednou provždy a hledal jsem místo, kam bych mohl odjet. Společně s Jitkou z Tutuki jsme nakonec zvolili školu ILAC, která přijímá i úplné začátečníky. Odletěl jsem do Kanady na 16 týdnů a protože mám rád přírodu, vybrala mi Jitka město Vancouver.

Přečíst celý článek
Krepinska reference Kanada

GV Calgary: Lucie. K

Má motivace pro cestu do zahraničí byla už od začátku jasná – zdokonalení se v angličtině. Za cílovou destinaci jsem si vybrala Calgary, protože do Kanady mě to táhlo asi nejvíce. A jak jsem později zjistila, byla to super volba. Tohle úžasné město mi nabídlo vše, za čím jsem se do světa vydala.

Přečíst celý článek

Víte, že Toronto…?

 • má více než 50 krytých zimních stadionů
 • veřejné bruslení je tam zdarma
 • studenti CES často své první kroky na ledě udělají právě zde
 • na CES se můžete zapojit do hraní hokeje s místními, zahrát si zápas či turnaj
 • lyžování a snowboard je pouhou hodinu jízdy za městem a stojí jenom cca 80 CAD, vč. dopravy, vleku a instruktora

Adresa školy: 1 Dundas St W #2500, Toronto, ON M5G 1Z3, Kanada

Moho by vás zajímat