Vítejte na škole

CES Leeds – junioři

CES je rodinná síť škol, která nabízí kurzy pro juniory v 6 různých destinacích v Irsku, Anglii a Kanadě. Během 35 let existence na trhu si vybudovala mezinárodní reputaci díky kvalitě výuky i přátelskému přístupu ke studentům. Junioři tráví své pobyty v pro ně uzpůsobených budovách ve fantastických lokalitách – v Dublinu, Oxfordu, Torontu, Edinburghu a Worthingu. Škola nabízí moderní akademické programy i bohatý mimoškolní program, který je uzpůsoben daným věkovým skupinám.

Leeds je nádherné, kosmopolitní a studentsky přátelské město, které se nachází v samém srdci severu Anglie. Leeds má vlastní mezinárodní letiště a vynikající dopravní spojení.

_G__5794

Prázdninové pobyty pro děti 12-17 let

Juniorská letní škola se nachází v Leeds City College a Swarthmore Education Center, pěšky kousek od centra města a autobusových zastávek. Kurzy angličtiny pro žáky jsou rozvrstveny do pěti jazykových úrovní. Výuka je zaměřena na obecnou angličtinu, tedy procvičování konverzace, čtení, psaní a poslechu. Probíhá od pondělí do pátku od 9.30 – 13:00. V případě intenzivního kurzu je také 3x týdně odpolední vyučování v čase 13:45 -15:45. Žáci studují v mezinárodních třídách s maximálním počtem 15 studentů. V rámci výuky je čekají projektové a skupinové práce, debaty, prezentace, hraní her a další zábavné aktivity. Součástí kurzu je i aktivní program, který nabízí denní prohlídky a kulturní zážitky.

Vybavení školy:

 • udržované a moderní učebny
 • sportovní a taneční sál
 • zahradní terasa
 • jídelna
 • Wi-Fi připojení
 • hřiště na volejbal, basketbal, ping pong a další

Cena zahrnuje:

 • 15 hodin angličtiny týdně v mezinárodních třídách (+ 3 výuková odpoledne v případě intenzivního kurzu)
 • studijní materiály
 • vstupní test pro posouzení úrovně angličtiny
 • závěrečný certifikát po absolvování kurzu
 • sportovní a mimoškolní aktivity pod dozorem
 • exkurze a výlety (celodenní i půldenní)
 • ubytování v rodinách
 • diskotéku, bowling a další společné aktivity
 • 24h možnost pastorační péče

_G__5463

Mimoškolní aktivity

Na studenty čekají denní aktivity i víkendové výlety, a to vždy s dozorem zkušených pracovníků:

 • prohlídka města Leeds
 • celodenní výlet do Yorku s návštěvou Minster Cathedral, muzea Jorvik Viking a s prostorem na nákupy
 • městské muzeum Leeds City Museum
 • návštěva opatství Kirkstall Abbey a místního muzea
 • prohlídka středověkého hradu Skipton Castle a jeskyně White Scar Caves
 • výlet do Roundhay ParkTropical World
 • bowling, diskotéka, kvízový večer
 • sportovní aktivity vč. lezecké stěny, trampolínek a laser game

Cesta z/na letiště

Škola své studenty vyzvedává z letiště v Leeds, z Liverpoolu, Manchastereru nebo i z Heathrow.

airbus-g583875bb9_640

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Angličtina, ubytování v rodině, plná penze, aktivityPočet lekcí týdně: 15Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2-4Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 19 350 Kč

Hostitelské rodiny

Všichni žáci jsou ubytování v hostitelských rodinách ve více lůžkových pokojích. Rodiny jsou pečlivě vybírány a prověřeny. Součástí ubytování je i plná penze, tedy snídaně, obědový balíček a teplá večeře.

Žáci budou mít k dispozici povlečení i možnost praní prádla. Pro jistotu ale prosíme, aby si přivezli vlastní ručníky a hygienické potřeby. Rodiny jsou rozmístěny ve vzdálenosti 40 minut jízdy veřejnou dopravou.

Všichni studenti se vracejí domů do 17:00 na večeři. V hostitelských rodinách se dodržují pravidla nočního vycházení. Studenti 15-17 let do 22:00, 12-14 let do 21:00.

Kalkulace 2 týdenního pobytu pro děti 12–17 let

Cena je počítána ve vysoké sezóně. V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Celkem za junior pobyt 49 500
Pobyt pro juniory Cena v Kč
Angličtina, 15 lekcí týd., max. 15 lidí ve třídě 49 500
Ubytování v rodině, více-lůžkový pokoj, plná penze
Aktivity
Dozor 24/7
Závěrečný certifikát
Vyzvednutí a dovoz na letiště v Manchesteru
Další poplatky celkem 7 190
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad. Aktuální cena bude známa v den koupě. 6 000
Cestovní pojištění na 2 týdny 1 190
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 56 690 Kč

 

Kalkulace je orientační. Požádejte si o aktuální ceny na vámi vybrané termíny.

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Sprachaffe Malta juniors

Junior pobyt na Sprachcaffe: Anička L.

Dobrý den, Anička po příjezdu ohodnotila Maltu výborně, hlavně jazykovku, lidi, učitele i akce. Když jsme se zeptali, jak by ohodnotila ve škále od 1 do 10 (10 nejlepší), řekla okamžitě bez váhání 11. Takže díky, myslím, že to je i Vaše zásluha. Hezký zbytek léta.
PS Již si začíná šetřit na Maltu znovu…

Přečíst celý článek
Vrkoč_ClubClass_Malta II

Junior pobyt na Maltě: Honzík

Dobrý den, Pavlo, i když jsem Vám už děkovala mockrát, stále mám pocit, že to bylo málo. Tak dnes naposledy: moc a moc děkujeme, jak jste perfektně zorganizovala Honzíkův pobyt na Maltě, jak jste velmi rychle reagovala při prvních problémech a jak jste se po celou dobu jeho pobytu zajímala o to, jak se mu daří.

Přečíst celý článek
Michaela Mňuková

Pobyt v Dublinu: Michaela M.

Škola je naprosto skvělá! Učitelé jsou milí a extrémně nápomocní! Dopolední kurzy jsou fajn, vždy je odlehčená atmosféra a často i hrajeme hry, kdy se soustředíme na komunikaci. Odpolední hodiny, které mám 2× týdně jsou trochu víc intenzivní a soustředíme se pouze na přípravu na CAE.

Přečíst celý článek

Leeds – město sportovní historie

Město Leeds se nachází na severu Anglie, je centrem metropolitního distriktu City of Leeds. Kromě bohaté historie se město pyšní také výraznou sportovní tradicí. Mezi nejznámější sporty zde patří kriket (Yorkshire County Cricket club), rugby (Leeds Rhinos), fotbal (Leeds United F.C.) a atletika. Mezi partnerská města Leeds patří Praha a Brno. Leeds je ideální město, ve kterém se můžete učit angličtinu - dostatečně velké, abyste našli spoustu vyžití, dostatečně malé, abyste se nikdy neztratili.

Adresa: Yorkshire, 2-7 Woodhouse Square, Woodhouse, Leeds LS3 1AD, Spojené království

Mohlo by vás zajímat: