Vítejte na škole

Cavendish School of English

Cavendich School of English je mladou školou, která se nachází na krásném listnatém předměstí přímořského letoviska Bournemouth. Sídlí ve 3 viktoriánských budovách. Tyto tři budovy byly v nedávné době zrekonstruovány a zmodernizovány a nabízí tak kvalitní prostředí pro výuku s dobovým nádechem staré Anglie.

Škola se nachází cca 5 minut chůze od centra a nádherných písečných pláží, které obepínají celé město. Kurzy anglického jazyka jsou vám maximálně přizpůsobeny. Učitelé s vámi hovoří a zjišťují vaši motivaci a studijní cíle. Dle toho pak uzpůsobují hodiny tak, abyste dosáhli požadovaného zlepšení v jazyce. Škola organizuje kurzy nejen pro dospělé (18+), ale také pro děti a mládež.

Conservatory

Přátelské prostředí ruku v ruce se vzděláním

Škola vytváří přátelské, příjemné a neformální prostředí, které zbavuje nervozity. Můžete se tak v klidu soustředit na výuku angličtiny. Budete v rukou vysoce kvalifikovaných učitelů, kteří se vám budou individuálně věnovat, a kteří se nebojí být inovativní. 

Vybavení školy:

 • 30 učeben (většinou vybaveny interaktivními tabulemi)
 • zdarma připojení k WiFi po celém kampusu
 • IT místnost (s bezplatným přístupem k internetu)
 • místo pro kulturní vyžití (kino, noční klub, diskotéka, karaoke, párty)
 • jídelna (se snídaní, obědem a večeří)
 • automaty na jídlo a nápoje
 • klimatizace na všech veřejných místech
 • upravené zahrady jako místo relaxace a odpočinku
 • malý kousek Londýna v zahradách (aneb to musíte zažít)

 

 

Proč Cavendish School of English?

 • přátelské, příjemné a neformální prostředí
 • výuka zaměřená na potřeby studentů
 • třídy po 8-12 studentech
 • konverzační klub pro procvičování mluvené angličtiny, nebo doplnění nejasností z výuky
 • příprava na jazykové zkoušky, obchodní angličtina apod.
 • moderní vybavení školy
 • relaxační „koutky“ na každém kroku
 • škola je v blízkosti centra města
 • snadná dostupnost do Londýna
 • slunečné dny, krásné pláže
 • kvalifikovaní lektoři

cavendish

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: General EnglishPočet lekcí týdně: 20 Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 850 Kč
Název kurzu: Intensive EnglishPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 050 Kč
Název kurzu: Super Intensive EnglishPočet lekcí týdně: 30Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 7 950 Kč
Název kurzu: Business EnglishPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: B1-C1Cena za 1 týden: 7 050 Kč
Název kurzu: FCE / CAE / IELTS Examination programmePočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4-12Pokročilost: B1+Cena za 1 týden: 7 500 Kč
Název kurzu: One to one TuitionPočet lekcí týdně: 10, 20, 25, 30Délka lekce (min.): 60Délka kurzu (týden): 1+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: od 12 000 Kč

Hostitelská rodina

Ubytování v hostitelské rodině nabízí studentům více, než jen rodinné prostředí. Každodenní kontakt s anglickým jazykem, a tedy neustálé procvičování, vám umožní používat angličtinu v reálných situacích. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány a monitorovány. Na výběr máte standardní rodinu nebo vyšší standard, kde máte k dispozici pokoj s vlastním sociálním zařízením, WiFi připojení, TV a sklenku vína ve večerních hodinách. Součástí ubytování je polopenze od pondělí do pátku. O víkendu pak navíc také lehký oběd. Maximální vzdálenost hostitelské rodiny od školy je 30 minut veřejnou dopravou. Údaje o vaší hostitelské rodině obdržíte 1 týden před plánovaným odletem.

Rezidence

Rezidence je umístěna v docházkové vzdálenosti od školy a nabízí studentům ubytování po celý rok. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, WiFi, TV a telefon. Pro zájemce je možné zařídit i polopenzi. Více informací na vyžádání.

Kalkulace 2 týdenního pobytu v nízké sezóně

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 GBP = 30.00 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu. Ve vysoké sezóně (květen až srpen) se účtují příplatky za výuku i ubytování (+ cca 60 GBP týdně navíc).

Celkem za ubytování a studium 24 390
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20+ lekcí týdně 11 700
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 7 800
Zápisné, poplatek za nalezení ubytování a 1.učebnici 3 240
Vyzvednutí z letiště Bournemouth  1 650
Další poplatky celkem 9 275
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena v den koupě. 8 000
Cestovní pojištění od Union A60, pandemic 1 275
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 33 665 Kč

 

Kalkulace jsou orientační, vždy si zažádejte o aktuální na daný rok.
Srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.
Jazykový pobyt v Londýně - Kukabara

Londýn: Dana K. a Petra O.

První den prošli všichni noví studenti testy, byli jsme rozděleni do pěti úrovní. Já s kolegyní jsme se dostaly do Lower Intermediate. Je nás ve skupině 15, jsme z celého světa – Španělka, Francouzka, Italka, Číňanka, Ruska, 2 Egypťané, Saudská Arábie a Spojené Emiráty. Studium je zajímavé, ale velmi náročné.

Přečíst celý článek
Reference: Řezníčková - Milner School

Pobyt v Anglii: Vlasta Ř.

Dobrý den paní Gutlová,
bála jsem se zbytečně. Cesta proběhla bez problémů:-). Rodina je báječná. První den ve škole byl zajímavý. Učitelé jsou skvělí. Ve skupině jsou další 2 studenti z Čech a řada dalších národností. Moc vás zdravím do Brna.
Vlasta Ř.

Přečíst celý článek
Studium angličtiny - CES Worthing - Kukabara

Kurz v anglickém Worthingu: Radka S.

Škola byla úžasná, malá, vše jak jsem si přála. Výuka probíhala pokaždé jinak, nikdy jsem se nenudila, vždy bylo o zábavu postaráno. Učitelé se střídají na každou hodinu a člověk má možnost poslechnout si více přízvuků a poznat více stylů učení. Za celou dobu jsem se nesetkala se špatnou reakcí nebo neochotou.

Přečíst celý článek

Bournemouth - slunečné město na jižním pobřeží

Toto populární letovisko se nachází na jihu Anglie v hrabství Dorset. Ve městě žije kolem 180 000 obyvatel. “Zahradní město u moře“, jak je městu také přezdíváno, bylo navíc zvoleno jako nejlepší přímořské letovisko Anglie. Panenské pláže lemující město byly pro svou krásu vyhlášeny památkou světového dědictví UNESCO. Lákají k sobě turisty nejen z vnitrozemí, ale i z celé Evropy. Jedenáct kilometrů dlouhý pás písečných pláží je vyhledáván nejen pro odpočinek, ale také pro surfing, beach volejbal a řadu dalších vodních sportů. Údajně si také Bournemouth užívá nejvíce slunečných dnů ze všech přímořských letovisek Anglie. Pro milovníky městského života je tu dostatek kulturního vyžití, nakupování i nočního života, za kterým jezdí i lidé z okolí, aby si užili párty na pobřeží. Toto přímořské město má vlastní letištědvě vlaková nádraží, ze kterých se hladce dostanete přímým spojem například do Londýna nebo do Manchesteru. Mimo to zde působí autobusový přepravce National Express. 

Poloha školy

Škola se nachází zhruba 5 minut pěšky od centra města.

Adresa: 63 Cavendish Rd, Bournemouth BH1 1RA, Spojené království

Mohlo by vás zajímat